harddisk sıkıntısı

Bu konuyu okuyanlar

laliu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
bir bilgisayarım var çook eski windows xp ben bunu 7,8 ya da 10 a çevireceğim fakat 7,8 ya da 10 a çevirsem bile harddisk hafızası çok kötü ben bu bilgisayarı 7,8 ya da 10 a yükselttikten sonra taşınabilir iyi bir hafızası olan harddisk alıp usb ile bağlayıp yükleyeceğim oyun program vs. şeyleri ona yüklesem bilgisayarın kendi harddiski yanar mı?

nzm.gld06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
bir bilgisayarım var çook eski windows xp ben bunu 7,8 ya da 10 a çevireceğim fakat 7,8 ya da 10 a çevirsem bile harddisk hafızası çok kötü ben bu bilgisayarı 7,8 ya da 10 a yükselttikten sonra taşınabilir iyi bir hafızası olan harddisk alıp usb ile bağlayıp yükleyeceğim oyun program vs. şeyleri ona yüklesem bilgisayarın kendi harddiski yanar mı?
Bi sıkıntı olmaz gibi gözüküyor.

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,268
Neden yansın diğer diskte işlem göreceksiniz sonuçta. Ama bilgisayar eski ise biraz sorun olacak... Sistem özelliklerinizi tam olarak belirtin size işletim sisteminiz için öneride bulunalım.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
sata hdd'yi çalışırken sürekli sök tak yapmazsan vede üzerinde rlektrik deneyleri yapmazsan yanması ihtimali yok...
onu karbonatlı suya çalışırken atarsan yanar...

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,068
ben hep yapıyom yanmaz