Hard Disk Hakkında

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Merhabalar ben bir hard disk almak istiyorum uygun fiyatlı olmasını (ben de var bir tane o bozuldu ki allahtan içinde bir şeyim yoktu) forumlarda okudum seni uzun süre idare eder filan diyordu yani bu bozulabilen bir şey mi ? Bana hangi markayı kaç tb lık olanı almamı tavsiye edersiniz? Yanıtlarınızı bekliyor olacağım

Görkem Say

Delilik yer çekimi gibidir, hafifçe itmek gerekir.
Yönetici
Moderatör
Taşınabilir mi alacaksın yoksa sabit mi? Kaç TB istediğin sana kalmış. Sen bize bütçeni ve kaç TB istediğini söyle ona göre ürün önerelim.

Sürekli taşıyorsunuz. (iş, seyehat kısaca siz nereye hdd oraya ise) darbelere dayanıklı modellere bakın. Evde kullanmak içinse 2 Toshiba 1 Wd var ikisinden de memnunum.

Son düzenleme:

Samet UCA

.Net Geliştiricisi
Eğer fazla depolama yapmıyorsan tb boyutlarını gereksiz görüyorum ben. Taşınabilir olmayacaksa SSD alabilirsin. SSD ler çok pahalı yüksel kapasiteli olanları özellikle çok uçuk fiyatlarda ama sana şöyle 250gb yeterse SSD almanı tavsiye ederim.

Eğer fazla depolama yapmıyorsan tb boyutlarını gereksiz görüyorum ben. Taşınabilir olmayacaksa SSD alabilirsin. SSD ler çok pahalı yüksel kapasiteli olanları özellikle çok uçuk fiyatlarda ama sana şöyle 250gb yeterse SSD almanı tavsiye ederim.
Bana yüksek hafıza lazım hız da önemli tabi ki de önceliğim hafızası çünkü çok fazla fotoğraf vs. saklamam gerekiyor
Yanıtınız için teşekkürler :)