Harç zammına hayır! ( imza kampanyası )

Bu konuyu okuyanlar

novaege

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Neden mail adresi zorunlu? Ne yapacaksın mail adreslerini biriktirip? Mail adresi topluyorsun bunun altından birşey çıkacaktır.

cobra11

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Adsl Fiyatları Düşsün Diye böyle bi yer açılsa 1 günde 100 bin olur :D:D

Freeborn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Neden mail adresi zorunlu? Ne yapacaksın mail adreslerini biriktirip? Mail adresi topluyorsun bunun altından birşey çıkacaktır.

Allah, foyam ortaya çıktı.

Arkadaşım sen ne diyorsun?
Aklın başında mı?
Üyelerimizin mail adresleri veritabanında gizlidir.

novaege

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Allah, foyam ortaya çıktı.

Arkadaşım sen ne diyorsun?
Aklın başında mı?
Üyelerimizin mail adresleri veritabanında gizlidir.

Ne fark eder sonuçta senin veritabanın. Gizlemek de görmek de senin elinde. Protesto için mail adresi olması ne ifade edecek?

qwertyesk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
SAKIN KATILMAYIN!! abartıldığı gibi %500 zam yok. sadece enflasyon yüzdesi kadar her sene olan bir zam söz konusu.. ülkeyi kaosa sürüklemeye çalışanların ekmeğine yağ sürmeyelim sağduyulu davranalım.

Yaw ne sağduyusu kardeşim? Benim maaşım %2.5 arttı. Krizin dorukta oldugu bir dönemde üniversite harcım 971 tl'den 2.500 tl ye çıktı. Sen hesapla % kaç oluyor. Ama sunulan başlık nasıl sunuluyor? Üniversite harçlarına %8 zam. Hadi oradan. Kandırıyorlar. Kandırılıyoruz.

Asıl seni sağduyuya savet ediyorum. Sanırım senin tuzun kuru. Bak sende de kuyruk acısı olsaydı böyle davranabilirmiydin? 2 Milyardan 8 milyara çıkan harçlar var yaa? İnsan diyorum insaf!

Sağ duyulu olacakmışım. Hay yarabbim ya resül Allah'ım!!!

Freeborn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ne fark eder sonuçta senin veritabanın. Gizlemek de görmek de senin elinde. Protesto için mail adresi olması ne ifade edecek?

Çok basit düşünüyorsun...

Böyle basit düşünürsen kimseye güvenemezsin, doğru mudur?

novaege

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok basit düşünüyorsun...

Böyle basit düşünürsen kimseye güvenemezsin, doğru mudur?

Güvenmiyorum da zaten. Sonuçta bu siteyi hazırlayanlar kimdir? Ne olacak bu protesto sonucunda o veritabanına? Mail adresim nerelere gidecek ya da kim bu sitenin veritabanından bilgi çalacak,ne derece güvenli bu site?

Bu protesto bir sonuç getirmez. YÖK binasının önünde eylem yap, gazetecileri çağır bak nasıl ses getiriyor. 1 milyonda olsa bu siteye destek veren sizi kimse dinlemez, umursamaz. Bu harç zammına karar verenlerin konuşmalarını protesto ile sustur, bak bakalım nasıl düşüyor harç faizleri.
Hatırlarsanız başbakanlık önünde yapılan protestolar nasıl ses getirdi. Ecevit zamanında atılan yazar kasa nelere yol açtı unutmayalım.

Türkiye'de webin etkili bir protesto yapabilmesi için uzun yıllar var.
Erişim engellemeyi protesto amaçlı bir sürü site kendine erişimi kapattı, ne oldu sonuç?

Basın güç kaybetmedikçe web güç kazanamaz...

Freeborn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Aklı insanları suçlamaya daha aktif olarak çalışıyor.

kerbcrawler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tabi herşey parasız olsun bizde isteriz

öyle bi dünya bulursan bize de haber ver

yine tribünlere başladın :D

öyle bir yer var sırf sen soruyorsun diye söylüyorum : küba.
emperyalist devletlerin yaptıkları onca ambargoya rağmen insanlar yaşarken ihtiyaç duydukları temel şeyler için ayrıca meblağ ödemezler en öncelikli olarak eğitim ve sağlık hizmetleri tamamen ücretsizdir.

bu arada bizim bişeyleri beleş istediğimizide nerden çıkarıyorsun anamız babamız bu devlete hemen hemen herşey için vergi vermiyormu?? hemde dünyadaki örneklerden kat kat fazla.. neyse sadede gelmek gerekirse bu ülkede harç parasını yatıramadığı için üniversitesine devam edemeyen kaç kişi var sen biliyormusun!! ben sırf harç parasını ödeyemediği için eğitimini yarıda bırakan insanın durumuna şahit oldum.
ancak sen boşver bu durumları sanırım polonezköyde yaşıyorsun yada nişantaşında! hadi sağlıcakla kal