Hangisinden feragat etmeliyim? enerjim kalmıyor bunları yapınca.

Bu konuyu okuyanlar

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Arkadaşlar merhaba bugün inglizce kursuna gittim halk eğitimin verdiği, 3 saat sürüyormuş ben daha kısa sürer sanıyordum.Sabah 8 akşam 18 sanayide babamın iş yerinde çalışıyorum ama ağır işte misal bugün 1 tır sünger geldi 1 tır sunta geldi iş yerinde genç, çırak olunca bu türk angarya işler de hep en çok sizin teriniz akıyor. Kursa gidiyorum terli terli 3 saat çok fazla geldi hoca çok iyi çok enerjik kurs çok güzel, saçma sapan oyunlar dışında tabi :) Hem fazla arkadaş çevrem yoktu yeni bi çevrem olur diye gitmiştim. 9 da gidiyorum eve geliyorum daha spora gitmem lazım ne ara yemek yicem gitem gelcem bugün geldim 9 da yemeği yedikten sonra hemen uyuyup kalmışım. Kararsız kaldım spor dışında işten veya kursdan feragat etmem lazım, işten de etmek istemiyorum para biriktirmeyi düşünüyordum e kurs da sertifika veriyolar yarın bigün lazım olur.

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Hani bi şekilde işi hafifletmeye çalış, kaytarır mısın nabarsın bilmem ama kursu ihmal etme bence.
Sporu iş ile beraber yapmayı da deneyebilirsin sonuçta kas gücü gerektiren bi iş yapıyosun anladığım kadarıyla :)

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Babanın iş yeri değil mi? Adam görmüyor mu bu halini. Az biraz çalışma süreni kısaltsın.

Mert0

Profesör
Reaksiyon puanı
1,702
Babanın iş yeri madem görüyordur bu haline onla konuş biraz çalışma vaktini azalsın. Spor da önemli İngilizce de bunlardan kısma derim ikisi de önemli şeyler.

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Bugün zaten uyuykalmışım, yeni uyandım.Babamın çalışanlarından usta bi abi aradı ben tekrar part time a döndüm dedim bakalım akşam peder bey ne diyecek :)