Hangisi daha iyi ve eksiklikleri nelerdir?

Bu konuyu okuyanlar

VoltBold

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
HyperX Cloud Stringer Veya SteelSeries Arctis 3 7.1 Almak istiyorum hangisini önerirsiniz?

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466
Bence SteelSeries Arctis 3 7.1 al kingston yani hyperx piyasaya yeni girdiler deniyimleri yok steelseries gibi
??
Mesaj otomatik birleştirildi:

HyperX Cloud Stringer Veya SteelSeries Arctis 3 7.1 Almak istiyorum hangisini önerirsiniz?
Ses kartınız iyi ise arctis 3 derim yoksa hiç bulaşmayın hyperx herkez için daha iyi gelebilir hiç denemedim onu ama benim önerim razer Kraken tournament olurdu.

VoltBold

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
??
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ses kartınız iyi ise arctis 3 derim yoksa hiç bulaşmayın hyperx herkez için daha iyi gelebilir hiç denemedim onu ama benim önerim razer Kraken tournament olurdu.

Ses kartım:Realtek (R) Audio bu iyi mi yani?

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466
O sadece yazılımı ses codec türü dac türü anfi türü var bunlar önemli anakartınız modeli nedir.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466
Leptop hocam ilk başta söylerseniz daha iyidi USB girişli bir kulaklık alın Jack girişli kulaklıklardan verim alamazsınız benim önerim hala razer Kraken te uzun süredir kullanıyorum çok memnunum.

VoltBold

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Leptop hocam ilk başta söylerseniz daha iyidi USB girişli bir kulaklık alın Jack girişli kulaklıklardan verim alamazsınız benim önerim hala razer Kraken te uzun süredir kullanıyorum çok memnunum.

Ben Arctis düşünüyordum ama genel olarak ses kartı iyiyse bunu alın dediniz peki iyi mi?