Hangi telefonu önerirsiniz? Xiaomi mi8 / OnePlus 6

Hangisi?

• Xiaomi mi8

• Oneplus 6

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

Qu4ntum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Fiyatlar belli olmadan değerlendirme olmaz.

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Merhaba,

Acele etmeyin oncelikle incelemeleri ve kullanici yorumlarini bekleyin. Oneplus video cekimleri iyi ama. Ois + eis kombinasyonu yapiyorlar titresim sifira yakin oluyor. Bu konuda dikkatten kacmiyor. Birde 128-256 gb'lik varyasyonlardan birini alacaksaniz zaten oneplus almalisiniz onda 8gb ram var. Xiaomi'nin bu zamana kadarki modellerinde gece cekimleri iyi degildi. Noise sorunu barizdi geceleri. Eger mi 8'de de yazilimsal iyilestirmeye gitmediler ise oneplus 6'nin gece cekimleri daha iyi olur.

Bunlar simdilik ongorulebilecek farkliliklar en dogru kararlar ve yorumlar icin incelemeleri ve kullanici yorumlarini bekleyin..

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ben OnePlus 6 diyorum. OnePlus kesinlikle işlevsel arayüz meselesini kafasına takmayanlar için bariz bir şekilde Xioamiden önde. İkisi de 821'li olan OnePlus 3T ile Mi5S arasında az veya çok fark edilir bir hız farkı vardı. Mi6'yi öyle çok denemeyemedim. 835 etkisi ile kesinlikle daha da iyilesmistir ama ben yine OnePlus alırdım gibi. (ne kadar arayüz tarafında işlevsel arayüz istesem de)

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
2side iş görür fakat mi8 in tasarımı daha çok hoşuma gitti