Hangi telefonu almalıyım?

Bütçem 3000 TL civari Kamerasının iyi olmasını istiyorum. Ön kamerası beni memnun etsin.

• Kullanılan toplam oy
    23
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

Srnkmt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öğrenciyim . Oyun oynayan bir insan değilim ama dizi, film olsun izlerim. Kamerasının benim için iyi olması önemli. Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,904
Batarya konusunda A70 iyi yani tam bir P/F cihazı.

Srnkmt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
A70 olabilir ama kameradan fazla bir şey bekleme dostum.
Peki kamerasının beni memnun edebileceği bir telefon biliyor musunuz? iPhone 6 kullanıyordum ve çok memnundum kamerasından. Ama iPhone'ların fiyatları android rakiplerine göre çok fazla o yüzden tercih etmek istemiyorum artık apple

Kararsız23

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,124
Peki kamerasının beni memnun edebileceği bir telefon biliyor musunuz? iPhone 6 kullanıyordum ve çok memnundum kamerasından. Ama iPhone'ların fiyatları android rakiplerine göre çok fazla o yüzden tercih etmek istemiyorum artık apple

Iphone 6 kamerasından memnunsanız A70 sizi memnun eder.

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Mate 10 pro cidden çok iyi bir seçim olacaktır fakat güncelleme konusunda zamanı geldi diyebiliriz. Bundan dolayı a70 gibi cihazlar (en azından bence) daha mantıklı bir seçim olacaktır diye düşünüyorum.

Srnkmt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mate 10 pro cidden çok iyi bir seçim olacaktır fakat güncelleme konusunda zamanı geldi diyebiliriz. Bundan dolayı a70 gibi cihazlar (en azından bence) daha mantıklı bir seçim olacaktır diye düşünüyorum.
Teşekkür ederimm :)

HYÇ

Doçent
Reaksiyon puanı
573
Ben de A70 modelini almayı düşünmüştüm fakat Mi 9T tercih ettim. A70'in kamerasına ayrıntılı ve yüksek boyutlu güncelleme gelmedikçe çok tavsiye etmem. Çok fazla detay kaybı yapıyor, ışık azalınca çok çamurlaşıyor. Mi 9T modeline bir bakın derim. Bu fiyatta batarya/kamera/ekran özellikleri için en iyi seçenek şimdilik Mi 9T dostum. Youtubedan inceleme videolarına bir bakın derim.

Srnkmt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben de A70 modelini almayı düşünmüştüm fakat Mi 9T tercih ettim. A70'in kamerasına ayrıntılı ve yüksek boyutlu güncelleme gelmedikçe çok tavsiye etmem. Çok fazla detay kaybı yapıyor, ışık azalınca çok çamurlaşıyor. Mi 9T modeline bir bakın derim. Bu fiyatta batarya/kamera/ekran özellikleri için en iyi seçenek şimdilik Mi 9T dostum. Youtubedan inceleme videolarına bir bakın derim.
Çok teşekkür ederim ? bakacağım