Hangi telefonlar iyidir

Bu konuyu okuyanlar

fatihgokce832

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben turkcell le taksitli telefon alcam tarifeye ek secenekler sunlar
samsung galaxy j7 prime2
huawei y7
huawei p smart
lg q6
samsung galaxy j7 prime
samsung galaxy j7 pro
bu telefonlardan beni 4-5 yıl götürcek olan varmıdır veya başka seceneklerde olabilir.Alacagım telefonda kamera geri planda kalabilir benim için önemli olan telefonun güçü , işlemcisi,şarjı vs
birde ben yaz boyu calısıp mi a1 alabilirim sizce ne yapmalıyım şimdiden teşekürler...

M

Murat Burç

SDN Okuru
Meizu M6 Note al geç. Kamerası HTC U11in sensörüne sahip işlemci sd625, 4gb ram 64 GB depolama , 4000 pil

Alişan kabahorlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
samsung galaxy j7 prime2
huawei y7
huawei p smart
lg q6
samsung galaxy j7 prime
samsung galaxy j7 pro
bu telefonlardan beni 4-5 yıl götürcek olan varmıdır veya başka seceneklerde olabilir.Alacagım telefonda kamera geri planda kalabilir benim için önemli olan telefonun güçü , işlemcisi,şarjı vs
birde ben yaz boyu calısıp mi a1 alabilirim sizce ne yapmalıyım şimdiden teşekürler...
isterseniz iphone x alın teknoloji bu denli hızlı ilerlemsi ile 4.5 yıl sızı getırmesı mumkun gıbı gorunmuyor beklentızı dusuk tutarsanız 2 yl veya 3 yıl gıbı bu tlf arasında ılk onerecegım tlf iphone serısı o olmuyorsa bence xiaomi telefonlarını bı dusun derım perfonmans olarak yazdıklarınızdan daha iyi

fatihgokce832

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
isterseniz iphone x alın teknoloji bu denli hızlı ilerlemsi ile 4.5 yıl sızı getırmesı mumkun gıbı gorunmuyor beklentızı dusuk tutarsanız 2 yl veya 3 yıl gıbı bu tlf arasında ılk onerecegım tlf iphone serısı o olmuyorsa bence xiaomi telefonlarını bı dusun derım perfonmans olarak yazdıklarınızdan daha iyi
tmm abe ne kızdın ya :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yazın çalışıp Mi A1 mi alsam diyen birine X önermek nasıl bir suursuzluktur yahu

M

Murat Burç

SDN Okuru
bir şey daha sorcam mi a1 14000 veya 15000 alınırmı
1600-1700e de Mi Note 3 var mesela. Diye gider.
A11de 1149 TL idi bir ara öyle fırsatları takip edin. Ayrıca internetten alışverişi de düşünün. Düşündüğünüz vakit hbden M6 Noteu alın.
Bu fiyatta 4-5 sene götürmeyi kimse size garanti edemez. Onu da belirteyim fakat temiz kullanımla rahat 3 sene var. Rahat diyorum. Ondan sonrası size kalmış.
Ama oyun performansı için ileriye dönük bir yorum yapılmasi zor.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Türkcelden tel alınmaz çok pahalıya gelir
Fiba bank kredisi daha iyi olur

Fahrenop

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Vodafondan alınır banka ile aynı faiz uyguluyor.

muhammet4343

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
samsung galaxy j7 prime2
huawei y7
huawei p smart
lg q6
samsung galaxy j7 prime
samsung galaxy j7 pro
huawei p smart iyidir

TAHA EMİR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bayım ben mate 10 lite kulanıyorum hızlı şarjı yok ama şarjı çok oyun oynadığım günlerdeen az 1 gün rahat gidiyor.İnstagramı etkin bi şekilde kullandığımda 2 gün gitti.Kamarası muazzam 4gb ramı var.8 çekirdek işlemcisi ve 2,3 ghz hızı var.64 gb hafızası var.Önümüzdeki günlerde android 8 alacak bu cihaz fiyatı hepsiburadada1700 a vatanda ise 2000 tl,alabilirseniz güzel cihaz derim.Gene huawei'nin mate S ve p10 lite modellerini öneririm arkadaşlarım kullanıyordu ve gayet memnunlar.Ama saydığınız telefonlardan p smart ve lg q6 ve mi a1 derim.Tabi mi a1 garantisiz.Seçim sizindir

fatihgokce832

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bayım ben mate 10 lite kulanıyorum hızlı şarjı yok ama şarjı çok oyun oynadığım günlerdeen az 1 gün rahat gidiyor.İnstagramı etkin bi şekilde kullandığımda 2 gün gitti.Kamarası muazzam 4gb ramı var.8 çekirdek işlemcisi ve 2,3 ghz hızı var.64 gb hafızası var.Önümüzdeki günlerde android 8 alacak bu cihaz fiyatı hepsiburadada1700 a vatanda ise 2000 tl,alabilirseniz güzel cihaz derim.Gene huawei'nin mate S ve p10 lite modellerini öneririm arkadaşlarım kullanıyordu ve gayet memnunlar.Ama saydığınız telefonlardan p smart ve lg q6 ve mi a1 derim.Tabi mi a1 garantisiz.Seçim sizindir
tesekür ederim

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
4-5 yıl götürecek telefon piyasada yok eninde sonunda 3'üncü seneden sonra tökezleyecek ama 3 sene götürsün dersen
1.İphone 7/8
2.Samsung galaxy s8
3.Huwaei mate 10 pro derim

Son mesajlar