Hangi Monster Laptop?

Bu konuyu okuyanlar

Lawliet V

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
Ortadaki 10.3 ürününü almanı tavsiye ederim. İ5-8350H yerine i7-7700HQ daha iyi olur. Ayrıca ne yaparsan yap yanlardan hava üfleyen kasayı alma arkadadan hava üflemesi çok daha iyi. Birde laptopta mekanik klavye yapmak gibi bir hataya düşme bence. Bu bilgisayarı dışarıda veya başka kişilerin olduğu ortamda da kullanabilirsin ki kimse çat çut ses olmasını sevmez. Normalde bile hızlı yazımda ses çıkıyor zaten. Ayrıca ona para vermek yerine SSD ye 100 TL daha koy hızlı olanını al. Yanına da istersen HDD al istersen belleğin frekansını arttır. Ayrıca HDD alacaksan kesinlikle WD Black 7200 RPM olanını al sonradan pişman olmak istemiyorsan.

Lawliet V

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
I5 8350 ye benchmark ta daha iyi diyor ama mekanik klavye konusunda haklısın galiba bir de v9 da fan problemi diyorlar bu konuda bir şey biliyor musun

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
I5 8350 ye benchmark ta daha iyi diyor ama mekanik klavye konusunda haklısın galiba bir de v9 da fan problemi diyorlar bu konuda bir şey biliyor musun
İ5-8350H ile i7-7700HQ arasında fazla fark yok. Duruma göre ikisi de birbirini çok az farkla geçebiliyor. Hangi kasayı beğeniyorsan onu al burada işlemciye çok takılmayabilirsin. Bunun haricinde V9 fan problemi ile ilgili bir bilgim yok ama bir fanı yan kısımda olduğu için önermem. Mouse ile tuttuğun ele direkt olarak sıcak hava üfleyecek çünkü. Bunların haricinde diğer dediklerimi de gözeterek 2 modelden birisini alabilirsin.

utkuversus

Hondaşk
Emektar
Reaksiyon puanı
13,179
Aslında monster pek tavsiye etmiyorum yazılımsal sıkıntıları dolayısı ile. Yinede siz bilirsiniz. Açıkçası ben Monster alacak olsam abra değil Tulpar alırdım. Gerisi iyi değil çünkü.

Lawliet V

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Aslında monster pek tavsiye etmiyorum yazılımsal sıkıntıları dolayısı ile. Yinede siz bilirsiniz. Açıkçası ben Monster alacak olsam abra değil Tulpar alırdım. Gerisi iyi değil çünkü.

O kadar bütçem yok yoksa bende düşünmüştüm