Hangi Mobil İşletim Sistemini Beğeniyorsunuz?

Hangi mobil işletim sistemini beğeniyorsunuz?

• İOS'ten şaşmam ben.

Kullanılan: 10 29.4%
  • Android gibisi var mı?

Kullanılan: 19 55.9%
  • Tabii ki Windows.

Kullanılan: 5 14.7%

• Kullanılan toplam oy
    34

Bu konuyu okuyanlar

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,810
Windows İşletim Sistemi bana göre çok iyi . Mağazası kötü olmasa bir çok telefonu tokatlardı ama işbilmezlerin işi.

osos11

Asistan
Reaksiyon puanı
124
Windows 10 Mobile !
Elma kadar kapalı, armut (Android) kadar açık bir sistem değil. Bu bence iyi bir özelliği. Mağazasıda bana fazlasıyla yetiyor. Son derece şık.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Ben oyumu İOS'a verdim ama WİNDOWS'u seviyordum.Keşke kafayı kullansaydı WİNDOWS keşke.:(

Reaksiyon puanı
33
Windows İşletim Sistemi bana göre çok iyi . Mağazası kötü olmasa bir çok telefonu tokatlardı ama işbilmezlerin işi.
hmm, hiç kullanmadım, Nasıl bir işletim sistemi bilmem ama İOS favorim.

Windows 10 Mobile !
Elma kadar kapalı, armut (Android) kadar açık bir sistem değil. Bu bence iyi bir özelliği. Mağazasıda bana fazlasıyla yetiyor. Son derece şık.
Hmm, güzel bir şeye benziyor.

vindovs ikspi

Asistan
Reaksiyon puanı
18
android, çünkü mağazada sana gereken hersey var en gereklisinden en gereslkzine kadar
windows, telefonlarınadaki mağazayı geliştirse belkide android veya ios diyenler (bende dahil) fikrini değiştirirdi

Reaksiyon puanı
2,554
Tabiki android doğru düzgün bir otg desteği bile olmayan ios mu alacam bide. Wp ise ölmüş ağlayanı yok :D

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
SAİLFİSH sizce nasıl bir işletim sistemi?İlerde bir tane marka TÜRKİYE'ye girecek olur ise onu belki bir elime alabilirim.:)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Herkes yok o değiştirilemiyo yok bu değiştirilemiyo diye kulp buluyo ama bir jb yapsalar android'ten daha çok şey değiştiriliyor.
Ama garantiden çıkıyor ne anladım ben o işten çeşitli kullanıclar root olmadan bir çok şeyi değiştirmene izin veriyor ayrıca andoride iostan daha çok hemde

MtnByk

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Android kullanıyordum, 2 ay kadar bir süre iOS kullanıyorum klişe olacak fakat gerçekten çok stabil çalışıyor.

ohmg

Asistan
Reaksiyon puanı
35
çabuk "omo ondroid kosoyor"cular gelmeden, tabiki Android!