Hangi Marka Model Mekanik Klavye Almalıyım?

Bu konuyu okuyanlar

ProRokie

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba arkadaşlar, 150-200 tl butcem var, hem oyun hemde yazi isleri icin mekanik klavye onerirmisiniz?Saglam bir sey ariyorum.

Mahmutpaşa

Asistan
Reaksiyon puanı
101
o fiyatlara zor mekanik
en azından dediğin gibi sağlam bir tane :D

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
o fiyatlara zor mekanik
en azından dediğin gibi sağlam bir tane :D
Dünyanın en sağlam klavyelerinden birini alabilir üstüne 39 tl daha ekleyebilirse :)
sağlam dediğime bakma gerçekten sağlamlığın hakkını veren klavye stres klavyesi olarak bile kullana bilirsin.
en sert yumruklarını deneyebilirsin.
yaklaşık 2 aydır kullanıyorum gerçektenten mekanik klavyenin hakkını veriyor
http://www.adeksstore.com/steelseries-6gv2-gaming-klavye-ingilizce-p85702

Skaild

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dünyanın en sağlam klavyelerinden birini alabilir üstüne 39 tl daha ekleyebilirse :)
sağlam dediğime bakma gerçekten sağlamlığın hakkını veren klavye stres klavyesi olarak bile kullana bilirsin.
en sert yumruklarını deneyebilirsin.
yaklaşık 2 aydır kullanıyorum gerçektenten mekanik klavyenin hakkını veriyor
SteelSeries 6GV2 Mekanik Oyun Klavyesi - İngilizce

Ben de Steelseries 6GV2 kullanıyorum. Gerçekten çok sağlam ve bu fiyata alınabilecek en iyi mekanik klavye. Bana göre en büyük eksisi aydınlatması olmaması. Bir diğer eksisi ise türkçe karakterleri desteklememesi (ayrıca <> işaretleri klavyede kullanılamıyor). Tabi bunun bir eksiklik olup olmaması kullanıcıdan kullanıcıya değişir.Klavye Steelseries Engine ile kullanılamıyor.

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
Ben de Steelseries 6GV2 kullanıyorum. Gerçekten çok sağlam ve bu fiyata alınabilecek en iyi mekanik klavye. Bana göre en büyük eksisi aydınlatması olmaması. Bir diğer eksisi ise türkçe karakterleri desteklememesi (ayrıca <> işaretleri klavyede kullanılamıyor). Tabi bunun bir eksiklik olup olmaması kullanıcıdan kullanıcıya değişir.Klavye Steelseries Engine ile kullanılamıyor.
Klavyeyi Türkçe'ye çevirirsen <> tuşları çalışır ve Türkçe karakterleride destekler.
Açıkcası gerçek oyuncular ışığa gerek duymaz :) çoğu kişi hava atmak ve eğlenmek için ışıklı klavye alıyor
ss engineyi ilk defa duyuyorum ne işe yarıyor tam olarak?