Hangi marka dizüstü bilgisayar kullanıyorsunuz? Memnun musunuz? ANKET

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Hangi marka dizüstü bilgisayar kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    599
Samsung kullanıyorum Np355V5C model AMD-A10 6700 HD Radeon grafik işlemcili 4 yıldır aktif kullanıyorum 1 kerede çay içti :D :D ama arızalanmadı her 4 5 ayda bakımını yaparım hala çalışıyor memnun kaldım ancak artık samsung laptop üretmiyor :)

Lenovo abi 4 yıldan beri kullanıyorum z580 modelini bundan sonrada alacağım marka lenovo kesınlıkle.

Asus kullanıyorum teknik servisi rezalet(belki de bana öyle denk gelmiştir ama sanmiyorum) bunun dışında benim teknik servisle alakam olmaz kardeşim diyorsanız sağlam bir marka olarak tavsiye ederim

Merhaba,

ben marka sevdalısı olmadığım için böyle bir firmaya güvenip bilgisayarı toplattım. Kıyaslamaları MSI, Dell ve Lenovo gibi sitelerle yaptım. Bilgisayarımı 2013 yılının yaklaşık Eylül ayı gibi aldım. Aynı bilgisayar özellikleri ödediğim paranın iki katı ve hala aynı özelliklere yaklaşık olarak bile ödediğim paranın üstünde bir seçenek çıkıyor araştırmalarımda. Hem uygun, hem de istediğim gibi.

Ürün özellikleri :

CPU : Intel(R) Core(TM) i7-4820 özellikleri
Ekran Kartı : NVIDIA GeForce GTX 880M 8192 MB GDDR5
RAM : 32 GB (4 x 8192) So-DIMM DDR3 RAM 1600 MHz Crucial
Sound : Sound Blaster X-Fi MB2
Monitor : 43.9cm (17.3") Full-HD Non-Glare
Dokunmatik özellikler : Bluetooth, Wi-Fi, Ses, Kamera
HDD : Western Digital 1000 GB Slim SATA III with IntelliPower
Wifi : Intel Centrino Advanced-N 6235 (with Bluetooth)
Blue-Ray R/W
Klavye : Işıklandırma seçenekleri ayrı ayrı mevcut.
Windows 8.1 Pro

Aşağıda sağ ve sol taraftan resimleri var. Ön kısımdan resimini de çektim ve kırmızı ile işaretli yerdeki seçenekler dokunmatik.

Saygılarımla
Biraz şans meselesi belki de. Bunun benzeri bir sistemi bir yakınım büyük para vererek toplattı ancak cihazın yıllardır kronik problemleri var.
Oyun oynamak için almıştı pc yi. Makine kendi kendine donuyor, kitleniyor, kapanıyor oynun aksiyonu içerisinde küt gidiyor siyah ekrana bakakalıyorsunuz. Yarı fiyat ödemiş olsa dahi insan çileden çıkıyor. Kaç yere götürdü çözümünü bulamadılar. Markaların avantajı burda belirginleşiyor. Marka pc olsa idi onu madur etmezlerdi.

Monster A5 v11.1 kullanıyorum. Aldığım gün tekrar servise gönderdiğim için, o günden beri ısınamadım bilgisayara. Kasa kalitesi de pek iyi değil. i7 7700HQ ve Gtx1050 olmasına rağmen beklediğim performansı alamadım. Oyun anlamında pek sıkıntı olmasa da, günlük kullanımda ki takılmalar can sıkıcı olabiliyor. Bunlar yazılımsal sıkıntılar olabilir belki ama 5 senelik Toshiba'da bile ilk zamanlar bu kadar takılmalar olmuyordu.

Casper kullanıyorum tek sıkıntısı sürekli kuruyan termal macunuydu kaliteli bir termal macun aldım. Şuan yeni çıkan tüm oyunları açabiliyor ve ısınma sorunuda yok oyunda max 60 cpu ve gpu sıcaklığı alıyorum

Son düzenleme:
stat counter