Hangi marka dizüstü bilgisayar kullanıyorsunuz? Memnun musunuz? ANKET

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Hangi marka dizüstü bilgisayar kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    616

Görkem Say

Delilik yer çekimi gibidir, hafifçe itmek gerekir.
Yönetici
Moderatör
maksimum 1500 tl düşünüyorum çünkü ileride falan bir ssd takarım hızlanır o kadar 2000 tl gibi para vermek istemiyorum
Dell Inspiron 3567 Intel Core i5 7200U 4GB 500GB R5 M430 Fiyatı

Şuan baktıklarım içinden gayet yeterli bu fiyat bandı için lakin dediğim gibi ağır oyun beklentisi içine girmeyin.En fazla League of Legends veya CS:Go oynanabilir.Bu fiyat bandında ekran kartları hep aynı olur zaten.Burda en azından güncel Intel I5 işlemci kullanılmış.U işlemci fakat dediğim gibi bu fiyatlarda çok fazla seçenek yok.

2012 ortası Macbook Pro kullanıyorum. Aldığım zamanlardaki haliyle şu anki hali arasında dağlar kadar fark var. (Yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum)

İlk zamanlarda çok verimli sonuçlar alabiliyorken son 1 yıldır bilgisayarın açılması bile kat kat ağırlaştı. Buna bilinçli yavaşlatmanın, yazılımsal ürün öldürmenin sebep olduğunu düşünüyorum tabi ki. Takdir edersiniz ki satıcıya göre yenisini alma zamanım geldi :D Ama eğer ilk aldığım günki yazılımı kullanıp yükseltmeseydim benim için muhteşem bir bilgisayar olabilirdi.

2012 ortası Macbook Pro kullanıyorum. Aldığım zamanlardaki haliyle şu anki hali arasında dağlar kadar fark var. (Yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum)

İlk zamanlarda çok verimli sonuçlar alabiliyorken son 1 yıldır bilgisayarın açılması bile kat kat ağırlaştı. Buna bilinçli yavaşlatmanın, yazılımsal ürün öldürmenin sebep olduğunu düşünüyorum tabi ki. Takdir edersiniz ki satıcıya göre yenisini alma zamanım geldi :D Ama eğer ilk aldığım günki yazılımı kullanıp yükseltmeseydim benim için muhteşem bir bilgisayar olabilirdi.
Klasik apple.

SAMSUNG NP300E5C-A0ATR... Bilgisayar olduğundan da şüphe ediyorum. Aldığımda 2GB RAM vardı. 2 de ben ekledim ama işlemci vasat. 4 yıl olmuş zaten. Fakat idare eder işte film ve Office için.

owentr

Üyecik
Asus N551JW marka laptop kullanıyorum yaklaşık bir yıldır. Aşırı hızlı hemen açılıyor, Oyun performansı da yeterli. Kasa dizaynı ve kalitesi güzel. Tek sorun Batarya ömrü bana göre kısa. Daha önce HP, Toshiba, Lenovo, Dell markalarında laptoplarım oldu ve hepsi şu anda ölü. Lenovo malzeme kalitesi olarak çok kötüydü tek elimle aldığımda resmen bükülüp kırılacak gibi oluyordu ve performans sorunları vardı asusu almadan önce onu alıp iade ettim. Laptop alacaksanız Asus öneriyorum kesinlikle. Ama elektronik cihazlar birazda şans işi şansınıza sorunlu bir cihazda gelebilir ancak bu bütün markalar için geçerli ve oran olarak asusda daha düşük olduğunu düşünüyorum.

Deli insiprion 15r 3521 kullanıyorum çok memnunum ısınma problemim Yok kötü yanı işlemci sıcaklığını klavye ince zarif olduğundan hissedebiliyorum. Çok güzel herkese tavsiye ederim 3 yıl oldu maşallah

MSI GE60 0NC-065XTR
CPU: Intel Core i5-3210M || RAM: 6GB DDR3-1333MHz || HDD: 750GB 7200 RPM
GPU: 2GB nVidia GeForce GT650M GDDR5 (128 bit) (384shaders) || Display: 15,6" Full HD LED Backlight, Anti-glare
Audio: THX Studio PRO & 4Hoparlör Premium Sound Technology || Ağırlık: Pil dahil sadece 2,4kg
2012 yılında aldım halada kullanıyorum hic bir sorunu çıkmadi. Tavsiyemdir:wink:

Son düzenleyen moderatör:
MSİ CX62 6QD Yazılım için başlangıçda küçük bütceli bir laptop alcaktım CSGO oynuyorum son ayarlarda 60fps verse yeter diyordum ama şuan 100 200 arası fps alıyom ve çok memnunum bütcesi düşük olan kişilere almasını öneririm ne kadar gaming laptop olmasada fiyat performans canavarı 2500 TL

Lenovo n500 kullanıyorum. 8 yıllık laptop. Hala taş gibi. Ama malum biraz yavaşladı. Açılma süresi 45-55 saniye falan. Aldığımda rami 1 GB idi. Sonradan 2 GB ram daha ekledim. Ekran kartının kötü olması dışında sıkıntı yok.

Snickers

Profesör
Bazen böyle yüksek işlem güçlü bilgisayarları görünce geliyorlar bana. İçimden bir ses "Al beniii !! Al beniiii!!!!" diyor. Derin bir nefes alıyorum geçiyor :D
Harbiden harika bir ürün Windows la batırsam da bazen şu aralar keyfim yerin de Allah'a şükür her hangi bir problemle de karşılaşmadım.

eronis

Dekan
Yasaklı
Onursal Üye
Harbiden harika bir ürün Windows la batırsam da bazen şu aralar keyfim yerin de Allah'a şükür her hangi bir problemle de karşılaşmadım.
İşlem gücü masaüstü bilgisayarda olmalı bence. Böyle yüksek işlem güçlü laptop'lar havalı ama hem ergonomik değil hem pahalılar :D