Hangi mac

Bu konuyu okuyanlar

Asrın133

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba bişey sormak istiyorum ben bir mac bilgisayar almak istiyorum ama hangisini alacağım konusunda çok kararsızım bilgisayarda istediğim özellikler video,film izleme oyun oynama final cut x pro kullanmak,Messenger,Facebook Microsoft Word cd fotolar ve almışken iyi güzel kaliteli fln istiyorum ekran güzel olsun fln istiyorum ama hangisini alacağım konusunda kararsızım sizce bu özelliklere göre hangisini almalıyım ve kaç gb fln almalıyım yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim

M

Murat Burç

SDN Okuru
Piyasada bir çok mac var.
Mac diyince sadece macbook anlaşılmıyor. İmac'lerde bir Mac :D
Eğer laptop yerine masaüstü alırım derseniz İmac 4K'lardan birini alın . Ekranları güzel ve aynı fiyattaki macbooklara göre Final Cut performansları daha iyi oluyor. Bütçeniz ne kadar?

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,352
:D en iyisi bütçenize göre bir mac seçmek

Asrın133

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
En fazla 8000-9000 ama ben macbook istiyorum onlardan hangisi benim kiriterleme göre daha iyi

M

Murat Burç

SDN Okuru
En fazla 8000-9000 ama ben macbook istiyorum onlardan hangisi benim kiriterleme göre daha iyi
Pro'lar tabiki Apple'ın en üst seviye Macbookları Prolar.
Ha şu var illa macbook olsun derdinde değilseniz o fiyattaki imacler daha çok iş yapar.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Oyun oynama diyorsunuz o fiyatta ekran kartı olarak Prolardan daha iyi olan GTX 1050 taşıyan Dell XPS'lere bakın derim. Ama bu sefer Final Cut yerine Adobe Premiere vb. kullanırsınız video editi için.

Son düzenleyen moderatör:

EA14

Doçent
Reaksiyon puanı
190
bütçenize göre macbook prolardan seçim yapabilirsiniz.

Asrın133

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Pro'lar tabiki Apple'ın en üst seviye Macbookları Prolar.
Ha şu var illa macbook olsun derdinde değilseniz o fiyattaki imacler daha çok iş yapar.

Oyun oynama diyorsunuz o fiyatta ekran kartı olarak Prolardan daha iyi olan GTX 1050 taşıyan Dell XPS'lere bakın derim. Ama bu sefer Final Cut yerine Adobe Premiere vb. kullanırsınız video editi için.

Ben taşınabilir istideğim için MacBook tercih ediyorum yani şimdi kararsızlığım MacBook mu alsam MacBook Pro mu?

Son düzenleme:

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320

Ben taşınabilir istideğim için MacBook tercih ediyorum yani şimdi kararsızlığım MacBook mu alsam MacBook Pro mu?

Sorduğunuz soru çok yanlış bi soru, tabii ki MacBook Pro almanız sizin için daha faydalı olacaktır. Eğer giriş çıkışlar çok olsun diyorsanız aşağıdaki MacBook Pro;

15 inç MacBook Pro - Gümüş Rengi

USB-C’ye kendimi alıştırabilirim diyorsanız aşağıda ki MacBook Pro;

13 inç MacBook Pro - Uzay Grisi

işinizi görecektir. (Bellek seçimini kullanımıza göre kendiniz seçebilirsiniz yeni nesil MacBooklarda harici olarak eklenmiyor ama eski MacBooklara JetDrive’lar ile hafıza kartı okuyucusu yerinden hafızası arttırılabiliyor.)