Hangi Konsolu Alsam?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Beyler ben bir konsol alacağım fakat karar veremedim.ailem 1600 tl verecek bana bendede 700 tl var şimdi ben hiç oyun almadan xbox one x veya ps4 pro mu alayım
yoksa ps4+vr mı yoksa gta v pubg watch dogs 2 ve fifayla birlikte xbox one s mi alayım

Evdeki tv 4K ise ps4 pro Xbox bir çok kişi öneriyor çevrem de de öneren var ama kimsenin aldığı Yok öneren çok alan kişi az :rolleyes:

şimdi ben ps4 pro alsam eskiycek gibi geliyor sony yeni cihazını 2020 e3de yayınlayacakmış ben zaten 2019 da alıcam
yeni konsolları mı bekliyeyim yoksa şimdi yenisini mi alsam

---- Mesajlar birleştirildi ----

ben 8 e geçtim aileme 3,4 yıldır ısrar ediyorum bu sene ailem liseye giriş hediyesi olarak alacak

ben hem fiyatından hem de pubg olduğu için xbox one ı tercih etmiştim ama dayım ve eniştemdede ps4 var o yüzden karasızım

birde her yerde haberi yayılıyor gta 6 2019 gelecekmiş bende gta 6 yı ilk yayınlandığı zamandan itibaren oynamak istiyorum

Son düzenleme:

SONG JOONG KI

Koreli Reyiz
Yönetici
Moderatör
Kesinlikle oyun kalitesi ve kullanım kolaylığı açısından ps4 pro öneririm

Xbox one ile beraber oyun al daha mantıklı
bende şuan buna yakınım

beyler bir soru daha sorucam
İlk oynamak istediğim oyunlar
resident evil 7
watch dogs 2
gta 5
2019 yılında alacağım için fifa 19
helloneighbor
far cry primal
far cry 5
13.cuma

sizin önerdiğiniz oyunlar var mı xbox one
ps4 fark etmez

Son düzenleme:
Beyler ben bir konsol alacağım fakat karar veremedim.ailem 1600 tl verecek bana bendede 700 tl var şimdi ben hiç oyun almadan xbox one x veya ps4 pro mu alayım
yoksa ps4+vr mı yoksa gta v pubg watch dogs 2 ve fifayla birlikte xbox one s mi alayım
exculusive oyunlar bakiminda ps4 pro cok daha iyi olucakdir yok ben nadir oyun alirim fifa pes uzun soluklu ve her konsola cikan oyumlar dersen xbox x al

stat counter