Hangi konsolu almalıyım

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

JosephHawk

Üyecik
Merhabalar öncelikle, mayıs veya haziran aylarında konsol almayı düşünüyorum. Hangi konsolu almalıyım? Bu arada bilgisayarım var ama eskimeye başladı fortnite'ı bile zorla oynanıyor hangi konsolu önerirsiniz?

enders07

Asistan
PS4 alabilirsin bazı Bim marketlerinde stoklarında kaldıysa satılıyor.

MrtAltg

[email protected]
Yönetici
Super Moderator
ps4 oyunları haddinden fazla pahalı işte bir ikinci el olayı çok iyi oyunlada takas ile bulabilirsiniz

MrtAltg

[email protected]
Yönetici
Super Moderator
şimdi şöyle birşey var en azından Türkiye için gecerli bu ps nin adı çıkmış soran gelir xbox da exc oyunlar yok der hemen ama baktığımızda oyun fiyatları fazlası ile pahalıdır ama ikinci ek takas ve satış olayı çok iyidir.Xbox a gelirsek kendi çapında exc oyunu var tabiki oyunları nispeten daha ucuz game pass ve ea access şke çok uygun fiyata yüzlerce oyun bulabilrisiniz ama gel gör ki live üyeliğe gelen zam akıllara zarar 179 dan 439 a çıktı bu şekil diyeyim online oyun oynamak istersen çok pahalı karar senin

kayahanerol

Üyecik
PlayStation3 satmayı düşünüyorum ben. İlgileniyorsan eğer haberin olsun. Super Slim 500GB ve kırık değil.

IuTKuI

Profesör
Xbox da bildiğim kadarıyla hareket sensörü için Kinect eklentisini de satın almanız gerekiyor.

Türkiye de oyuncu kitlesi yoğunlukta olarak PS4 içerisinde yer alıyor. Mayıs ve Haziran için bence fiyatları görüp karar vermekte fayda var. Malum seçim sonrası doların yükseleceğini bekliyor herkes.

Merhabalar öncelikle, mayıs veya haziran aylarında konsol almayı düşünüyorum. Hangi konsolu almalıyım? Bu arada bilgisayarım var ama eskimeye başladı fortnite'ı bile zorla oynanıyor hangi konsolu önerirsiniz?
PS Exclusive oyunlarını düşünmüyorsanız direkt olarak xbox almanızı tavsiye ederim.

JosephHawk

Üyecik
Teşekkürler tavsiyeniz için kararsız kaldım çevremdeki insanlarda playstation 4 pro al diyorlar.

Ben 5 yıldır xbox 360 kullanıyorum xbox ta güzel olan olay gamepass olayı ve oyunların biraz daha uygun olması(ama exclusive oyunlarda da eksiği var) ayrıca xbox ın bir artısı da windows ekosistemi ile iyi bir bağlantı olanığının bulunması

stat counter