Hangi Ekran Kartı Sürücüsünü Yüklemeliyim?

Bu konuyu okuyanlar

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
Öncelikle sisteminizi tam olarak belirtin.

salihtemiz95

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Öncelikle yüklediğiniz eski ve diğer sürücüleri DDU ile kaldırın.
Bkz: https://forum.shiftdelete.net/threads/rehber-ddu-ile-amd-ve-nvidia-surucu-kaldirma-rehberi.524722/
Ardından aşağıda linkini verdiğim sürücüyü indirip kurun:
APU

İyi forumlar...
teşekkürler arkadaşımın laptopu olduğu için tam hakim değilim ama oyunlarda düşük fps alıyor başka bir işlem yapmamıza gerek var mıdır ?
Dxdiag da vram oranı az gözüküyor yoksa normal midir ?

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
teşekkürler arkadaşımın laptopu olduğu için tam hakim değilim ama oyunlarda düşük fps alıyor başka bir işlem yapmamıza gerek var mıdır ?
Dxdiag da vram oranı az gözüküyor yoksa normal midir ?
Rica ederim. Dxdiag sürekli doğru bilgiyi vermeyebilir. Ayrıca VRAM'ini sisteminizde bulunan RAM miktarına göre otomatik vermiş olabilir. BIOS'tan GPU'ya ayrılacak VRAM miktarını siz de ayarlayabilirsiniz... CPU ve GPU oldukça giriş seviyesi olduğundan düşük FPS almanız normaldir...

salihtemiz95

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Rica ederim. Dxdiag sürekli doğru bilgiyi vermeyebilir. Ayrıca VRAM'ini sisteminizde bulunan RAM miktarına göre otomatik vermiş olabilir. BIOS'tan GPU'ya ayrılacak VRAM miktarını siz de ayarlayabilirsiniz... CPU ve GPU oldukça giriş seviyesi olduğundan düşük FPS almanız normaldir...
APU bu linktekini yükledim ama cs go girerken steam siyah ekran oluyor aygıt yöneticisinden 8500 üü cevre dışı bırakıp steam giriyorum sonra tekrar aktif edip cs go giriyorum sorun nedir :(

---- Mesajlar birleştirildi ----

Son düzenleme: