Hangi ekipmanı alsam,çok kararsızım.(Gaming)

Bu konuyu okuyanlar

-Emirhan Türk-

Müdavim
Reaksiyon puanı
376
Arkadaşlar aylardır araştırıyorum,bir türlü karar veremedim.Bakın lütfen isteklerimde ne yazıyorsa ona göre öneri yapın(Kendim için değil)

Klavye sadece bir renk olmayacak.Yanıp sönme,farklı renk tarzı güzel görünen bir şeyler olmalı. Mouse için bir beklentim yok sağlam birşey olsun. Kulaklık da rahat,iyi ses kasılacak bir şey olsun.
Bütçe toplam 350-450 arası.Lütfen saçma sapan,kalitesiz öneriler atmayın.
Birde laf olsun diye açmadım.Hemen alacağım.LÜTFEN İYİ ANLAYAN KİŞİLER YANITLASIN.Bir arkadaşıma önereceğim.
Aklımda ss apex 100,SN RW3,var.Sizde atın ama.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Arkadaşlar aylardır araştırıyorum,bir türlü karar veremedim.Bakın lütfen isteklerimde ne yazıyorsa ona göre öneri yapın(Kendim için değil)

Klavye sadece bir renk olmayacak.Yanıp sönme,farklı renk tarzı güzel görünen bir şeyler olmalı. Mouse için bir beklentim yok sağlam birşey olsun. Kulaklık da rahat,iyi ses kasılacak bir şey olsun.
Bütçe toplam 350-450 arası.Lütfen saçma sapan,kalitesiz öneriler atmayın.
Birde laf olsun diye açmadım.Hemen alacağım.LÜTFEN İYİ ANLAYAN KİŞİLER YANITLASIN.Bir arkadaşıma önereceğim.
Aklımda ss apex 100,SN RW3,var.Sizde atın ama.
Fare olarak Centaur'a bak. Klavye RGB çok zor o fiyata.

-Emirhan Türk-

Müdavim
Reaksiyon puanı
376
Fare olarak Centaur'a bak. Klavye RGB çok zor o fiyata.
RGB istemiyorum hocam zaten yanıp sönsün falan dedi arkadaş.Sen bana 3'lü liste yaparmısın 350-450arası.Klavye yanıp sönsün(çok saçma oluyor böyle deyince :)) mouse orta bişey kulaklık ses kasılsın.

-Emirhan Türk-

Müdavim
Reaksiyon puanı
376
Teşekkür ederim önerin için.Kulaklık tamamdır karar verildi.Ama setteki mouse çok kötü değil mi hocam?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Hocam seti beğenmedim.200-250 TL arası klavye+mouse önerir misiniz?İlla aynı marka olmak zorunda değil.Birde kulaklık bir tane daha önerirseniz sevinirim.Bu kulaklık da güzel ama seçenek olsun,aralarında karar vereyim.

Son düzenleme:

igalelkaza

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Teşekkür ederim önerin için.Kulaklık tamamdır karar verildi.Ama setteki mouse çok kötü değil mi hocam?

Hocam seti beğenmedim.200-250 TL arası klavye+mouse önerir misiniz?İlla aynı marka olmak zorunda değil.Birde kulaklık bir tane daha önerirseniz sevinirim.Bu kulaklık da güzel ama seçenek olsun,aralarında karar vereyim
Bu klavye mouse setine bakabilirsin fakat ucuz istiyorsan,

Tigoes Km87 Ledli Klavye Mouse Set - n11.com

Ama yinede önereceğim bu Cooler Master MasterKeys Lite L Combo RGB LED Türkçe Klavye Fiyatı

Hocam seti beğenmedim.200-250 TL arası klavye+mouse önerir misiniz?İlla aynı marka olmak zorunda değil.Birde kulaklık bir tane daha önerirseniz sevinirim.Bu kulaklık da güzel ama seçenek olsun,aralarında karar vereyim.

Bunu bakabilirsin: https://www.hepsiburada.com/cooler-master-masterkeys-lite-l-combo-rgb-led-turkce-klavye-mouse-seti-p-HBV000002BUC0

Ucuz istersen: TİGOES BAKABİLİRSİN

Son düzenleme:

Son mesajlar