Hangi bsd yi onerirsiniz

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 3)

Burdan shift delete yöneticilerine bir ricam olacak tamam freebsd bizi aşar konusunda uzman olanlar için ama trueos olsun veya pcbsd olsun ev PC leri ne kurulabilen bsd türevleri içinde bir bölüm açılsın muhakkak freebsd kullanan konusunda uzman kişilerde bu siteyi takip ediyordur yani yol gösterecek kişiler muhakkak vardır buraya bsd türevleri içinde bir bölüm açılsın 😉
Adamlar daha linuxa ilgi göstermiyor, bsdyi kim takar. :D

Takan birileri muhakkak çıkar ben dün bir baktım freebsd ye adamlar freebsd üzerinden Metin2 serveti dahi kuruyorlar yani birilerinin dikkatini muhakkak ceker

---- Mesajlar birleştirildi ----

Yarının ne getireceği belli olmaz önceden bacak track vardı kimse dikkatini çekmiyor şu Jack için ideal olduğunu millet öğrenince millet bacak track a yöneldi

Son düzenleme:
İnat ettim PC ye bir Unix kuracağım dün pcbsd 10.03 indirdim bu akşam birde onu deniyecegim

PCbsd 10.03 kurdum fakat donanım sorunum. Çıktı wifi kartımı tanımadı gayet güzel kullanışlı bir şeye benziyordu forumda bilen birilerini olmaması çok kötü moralim bozuldu

Evet eski adı ben trueos 11.03 ile11.06 yi kurmaya çalıştım bir türlü kurulmadan 😥

stat counter