Hangi antivirüsü önerirsiniz?

İnternet Security mi ? Antivirüsmü ?

• İnternet Security

• Antivirüs

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

Özgür1829

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hp marka yeni bir bilgisayar aldım yaklaşık bir haftadır kullanıyorum ilk kurulumdan sonra McAfee LiveSafe adlı güvenlik programını 30 günlük ücretsiz olarak kullanmama izin verdi sizce bu süre bitince 1 yıl için 99 Tl ödeyip satın almalımıyım 1 yıllık ? İnternette ufak bir araştırma yağtığımda İnternet Security kullanmayı tavsiye ediyorlar hemde daha uygun bütçeye sahip olarak hepsiburada 1 yıllık Norton İnternet Security 30 Tl ne yapmalıyım bilgisayarımı güvenli tutmak istiyorum bu işlerden anlayanlardan yardım bekliyorum şimdiden teşekkürler

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,356
Kaspersky i öneriyorum o daha iyi

CapScroLL

Profesör
Reaksiyon puanı
2,683
İndirdiğiniz dosyanın güvenilirliğinden emin olduğunuz sürece virüs sıkıntısı yaşamazsınız, ben ayda yılda 1-2 Defa Emsisoft Anti-Malware ile tarama yapıyorum crackler dışında virüs bulmuyor. Bence temiz ve dikkatli kullanırsanız antivirüsler ile sisteminize yüklenmemiş olursunuz.

Reaksiyon puanı
16,118
avast internet güvenliği de olur...
OvRmk1Ri2tkN7dldPnBEbguZD0dceq8Reg1ag53QOJlhMecA-2NThw0ksB6tvFTKij6v_WGpSUldzLOpxyR7D8bHQK6fVpC6OzVIYgA7LAOpYahNXUAOLeaJdDvzqzEbQSGoW4mPE_Wqm1_D4EipIosd_ATkuSQW8zanLsiaRjdVptMR-zh2domXNCywRfSz_8gcL4PfUAUZQzNclU_0Fvo-ts5ntEnMgFgQ15X1BTiXhKzeAIXB0HmBcmvEBAaxVMYZ3t-KoHSBUbBwwKWU6fs_eQQXOKUXg3Hzid-sdfQ_4lsOron84ZcIpvXHxb7Q41YW9MwAlBAlNZ4xFXSC0lbYSp-19jGcEbLzpIGOf1OLuUdazEllUhe2JxXH6dcVDkZH5R1TyI0Vamqz0nzoV22-8qhuq_NXWhq76uNrK2yR_zbOwBJBHC-c9sc6k0Y1s3KxTu-9QkkB6OR_eThp67GE76XWxUwLgevED9NAndb6jHxTMT3bmrl7k6VvIQUy271bt8TiBNIxbwkxgA0bhwc6WkNQSIe8qvfBzs9-wRwUvLEqMOQ3XfPCFdCjekaQF9M4QOHUCmRnXokohP64jz-r5F_dDkGO86GhkT7b2w=w328-h217-no

vpn'i de var.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,356
Nedense Avast kullanınca her türlü bilgisayarım kasıyor başka antivirüslerde öyle ama kaspersky'i en son ölü sistemimde bile fazla kasmadan çalışıyordu şimdiki sistemimde de öyle pc ye ağır yük bindirmiyor

norm_life

Doçent
Reaksiyon puanı
54
Adam antivirüs önerin diyor bazıları çıkıp bildiğin yerden indirirsen birşey olmaz, dikkatliysen birşey olmaz, nereye gireceğini biliyosan birşey olmaz, şöyleysen birşey olmaz, ben kullanmıyom sende kullanma, antivirüs çöp, kasar vs diyor. Adam belki tereddüt ediyor belki başka siteye girmek istiyor istediği bir dosya var onu indirecek anvitivirüs ihtiyacı duyuyor belki, önerin geçin. lafım genel.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,356
Adam antivirüs önerin diyor bazıları çıkıp bildiğin yerden indirirsen birşey olmaz, dikkatliysen birşey olmaz, nereye gireceğini biliyosan birşey olmaz, şöyleysen birşey olmaz, ben kullanmıyom sende kullanma, antivirüs çöp, kasar vs diyor. Adam belki tereddüt ediyor belki başka siteye girmek istiyor istediği bir dosya var onu indirecek anvitivirüs ihtiyacı duyuyor belki, önerin geçin. lafım genel.

Bizde arkadaşa Kaspersky'i öneriyoruz diğerlerinde arkadaşlar ne tür sorunlar olduğunu deneyimlerini anlattılar hemen öyle önerip geçmekte bazen akılda sorular oluşmasına neden oluyor

norm_life

Doçent
Reaksiyon puanı
54
Bizde arkadaşa Kaspersky'i öneriyoruz diğerlerinde arkadaşlar ne tür sorunlar olduğunu deneyimlerini anlattılar hemen öyle önerip geçmekte bazen akılda sorular oluşmasına neden oluyor
lafım şuan yorum yapan arkadaşlara değil, önerin geçin derken bende hemen kaspersky yada avast diyip geçin demiyoum anlatın deneyimleri paylaşın vs. benim gördüğüm her antivirüs önerin konularında böyle yazanlar çıkması.

Özgür1829

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kaspersky Internet Security Çoklu Cihaz 2016 2 Kullanıcı 1 Yıl = 75 TL = 2017 sürümüne ücretsiz yükseltilme oluyormuş sizce almalımıyım
--- Gönderi Güncellendi ---
Kaspersky i öneriyorum o daha iyi
Teşekkür ederim önerin içn birşey soracam peki bu internet security yinede bilgisayara virüs taraması vs yaptırıyormu birde isteğim flash bellek takıp ondaki virüsleri temizleyebilirmiyim

Son düzenleyen moderatör:

CapScroLL

Profesör
Reaksiyon puanı
2,683
Bilgisayar kullanmayı bilirsen antivirüs sistemine donanımsal ve yazılımsal olarak eziyet etmekten başka bir şey değildir, ha yok kendime güvenmiyorum ne yaptığımı bilmiyorum diyorsan Emsisoft Anti-Malware kur kafan rahat etsin.

Kalenderadam

Doçent
Reaksiyon puanı
205
Arkadaşlar adam akıllı bilgilendirme yapabilecek var mı? Lütfen açıklamalı bir şekilde kesin cümleler ile sonucu söyleyin derim. Bilginizi paylaşırsanız bilmeyen arkadaşlar faydalanır?