Half life 1 Security gözünden Oynama.

Bu konuyu okuyanlar

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,853
Arkadaşlar Biliyorum hala eski Half life sevenler var aranızda. Belki oynamayanız olmuştur oyunun bu versiyonunu.
Dün Bir rus torrent Sitesini gezinirken gözüme takıldı. Dün yükledim baya az yer kaplıyor. Kurdum Şimdi oynuyorum
Başka bir senaryoyla başladı yani Security gözünden oynanıyor. Şaşırdım açıkcası. Sona kadar oynuyacam varya.

Fakat oyun Rusça Onsuz alışıksınız oynanışa Half life 1 gibi işte. Oyunu İsteyen Özelime yazsın Oyunun olduğu sitenin linkini atayım. Sizde indirin oynayın Güzel şeye benziyor hakkatten.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Rusça biraz sıkıntılı değilmi özellikle klavye ayarı falan yaparken

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,853
Rusça biraz sıkıntılı değilmi özellikle klavye ayarı falan yaparken
Rusça Okumam ve konuşmayı anlamam iyi
Yazmam veya konuşmam kötü

İlk versiyon SSD ler gibi düşünebilirsin :D

Bu arada bedavaya da linkler bende mevcut. Opossing zımbırtısını da bulmaya çalışacam bunu bitirince.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Rusça Okumam ve konuşmayı anlamam iyi
Yazmam veya konuşmam kötü

İlk versiyon SSD ler gibi düşünebilirsin :D

Bu arada bedavaya da linkler bende mevcut. Opossing zımbırtısını da bulmaya çalışacam bunu bitirince.

:D oyun güzelde çıkması beklenen seri hiç çıkmayacak galiba

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,853

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,853
Oyunun sevenleri 3. Versiyonu bekliyor
Kullandıkları oyun motoru baya güzel. 2ci versiyonuyda güzeldi seve seve oynadım. :) fakat biraz abartmışlar sanıyorum 2 ci versiyonunda.

etanyeri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Kullandıkları oyun motoru baya güzel. 2ci versiyonuyda güzeldi seve seve oynadım. :) fakat biraz abartmışlar sanıyorum 2 ci versiyonunda.
Ben hl2, hl2 episode1, hl2 episode2 serisini oynadım. Opposing force ve Blueshift versiyonlarını fırsat bulup deneme imkanım olmadı ama bir gün olacak. Bütün seriyi begeniyorum eski bile olsa...

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,853
Ben hl2, hl2 episode1, hl2 episode2 serisini oynadım. Opposing force ve Blueshift versiyonlarını fırsat bulup deneme imkanım olmadı ama bir gün olacak. Bütün seriyi begeniyorum eski bile olsa...
Keşki O gizli diplomat gezdiren adamın gözünden de oynasak. Hep merakta saklıyor insanı....

maxresdefault-3.jpg

etanyeri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Ayrıca kısa süren hl2 icin iki mod daha var, lost coast ve oyunun resmi olmayan diger modu downfall...

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,853
Dotsum bakıyorum Half life hakkında bilgilisin. Bu resimdeki adam hakkında bir bildiğin birşey var mı. Hep gelip önümüzden geçiyor. Ne yapmaya çalışıyor bu?

etanyeri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Dotsum bakıyorum Half life hakkında bilgilisin. Bu resimdeki adam hakkında bir bildiğin birşey var mı. Hep gelip önümüzden geçiyor. Ne yapmaya çalışıyor bu?
G Man, oyundaki karakteri yönlendiyor. ingilizcem iyi degil ilk oyunun sonunda Gordon'a bazı tekliflerde bulunuyor diye biliyorum. Oyunun konusu hakkında internette makaleler vardı hepsini hatırlamıyorum ama G Man hep gizemli kalmış. Oyunun takipçilerinin bazıları G Man, Gordon Freeman'ın gelecekteki hali diyenlerde var.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Sayfada oyunun konusu hakkında bilgiler var, önceden okuduğum makalelere ulaşmam mümkün değil ama benzer bilgiler içerdiği kesin oynamak kadar olmasa da halflife hakkında birşeyler okumakda zevkli olur herhalde ...
www.ultima-strike.com/dokuman/doc-hl/tum-serinin-bolumleri-ve-konusu

Son düzenleme:

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,853
Eline sağlık. Sağolasın.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,853
Bu ne şimdi? :D Torrenti darmaduman edeyim mi bende?