Hala okuma şansım var mı?

Bu konuyu okuyanlar

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Arkadaşlar yaşım bu agustos da 19 oluyo, açık liseden seneye mezun olucam.Babamım mobilya imalathanesi vardı banada bi mağaza acarız öyle gider diye düşünüyordum ama normalde ben yazları babama yardıma gidiyorum para da almıyorum bugün dedim ki baba bu yaz para kazanacagım bi yere giriyim var mı mobilya dükkanın da tanıdık hem tecrübe olur, sana çalıştın da para vermedik mi kendin bul dedi :) gücüme gitmedi değil, üniversite için geç mi gerçekten çok gücüme gitti herşeyimle çalışıp ondan destek almadan kendi işimin sahibi olmak istiyorum, olmadı sözleşmeli erlik yapıp para biriktrip kendi işimi açıcam. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
Üniversite için kesinlikle geç değil. Bende 19 yaşında başladım. Sınıfta zaten 25-30 lu yaşlarda insanlarda çok. Üniversite lise gibi değil, ilk senesinde gelende var bir şeyler kovalayıp olmayınca gelende. Yani her yaş var, sıkıntı olmaz. Hatta biraz büyük olman avantaj bile olabilir duruma göre. Kısaca geç değil diyelim.

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Seneye 20 olucam o da kazanırsam ki , inşallah kazanıcam.

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Kazanmak hedefle başlar hayalin nedir onu belirle ve başla dostum bu çok önemli
hayaller hedefler.jpg

Hayallerimin ve hedeflerimin olduğu bi defter var, herşeyim berlirli teşekkür ederim :)

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Geç değil 57 yaşındaki bir aşçı kadın var şuan üni okuyor