"Hakan : Muhafız" Dizisi

Bu konuyu okuyanlar

eem06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Dizinin 1. sezonunu izledim çekim kalitesi ve efektler pek olmamış ama senaryo fena sayılmaz, ayrıca 2.sezonda her şeyin yeniden başlıyor olması merak konusu. SDN ekibinin ilk bölümü izleyip diziyi yermesi ve videoya 2100 dislike gelmesi hayret verici.

ytumuh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Dizi senaristleri hemen hemen her bölüm değişiyor, bu bakımdan Black Mirror'ı hatırlattı. Senaryo buna rağmen iyi ilerliyor ve yazan kişilerin hayal dünyasına göre değişen bölümleri sezebiliyorsunuz. Bu noktanın pek kimse tarafından dillendirilmediğini gördüm.
Genel olarak bakarsak Prodector'ı iyi buldum. Daha iyi olabilir mi tabiki olabilir ama Netflix Türkiye'nin ilk dizisi. Bence güzel bir başlangıç oldu. Çekim kalitesi ve efektler konusunda @eem06 'ya katılıyorum, üzerine çalışılabilirmiş. Bazı bölümler efektler üzerinde durulmuşken bazı bölümlerde de umursanmadığı hissiyatı uyandırıyor. Ama yine de bir başlangıç olarak gördüğüm için 10 üzerinden 8,7 veririm.

Mert Alper

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
Ufak tefek eksikleri olsa da 10 bölümün hiç bir sahnesinde canım sıkılmadı. Her saniyesini büyük bir zevkle izledim. İlk sezonu da öyle bir bitirmişler ki, ikinci sezonu beklemek işkence olacak bana.

Boyga TV

Doçent
Reaksiyon puanı
275
Gayet başarılı bir dizi. Tabi ki insanın içinden geçiyor, "Ah be... Keşke şu görsel efektler daha iyi olsaydı." diye. Konu çok iyi; gerçeküstü olaylar anlatılmasına rağmen, size gerçek ve olabilecek şeyler gibi hissettiriyor. Oyunculuklara gelince, bence dizinin en iyisi Mehmet Kurtuluş. O nasıl oyunculuktur be abi, hayranlıkla izledim. Sonrasında da Çağatay geliyor, O da çok iyi oynamış. Sonuç olarak görsel efektleri saymazsak "Mükemmel"e yakın bir dizi. Kesinlikle izlenmeli. 2. sezonun hem görsel olarak hem de senaryo olarak çok daha kaliteli olacağını düşünüyorum. Puanım 8.5/10...

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Kısmetse bir eve gecebilirsem izlemeyi düşünüyorum

Obenfuhrer

Asistan
Reaksiyon puanı
286
Türk dizi sektörü göz önüne gelince Hakan : Muhafız mükemmel bir yapıt olmuş.
Eksikleri var mıdır illa ki.. Ama bunlar kafa yorulmayacak şeyler. Keyfini çıkartın ;)

mutahhar

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
ilk olması açısından izlenir ama beklentiniz yüksek olmasın. ben daha gizemli, daha sinematik bir şeyler bekliyordum.

ArtiNet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
1 sezonu ara vermeden bitirdim okadar heyecanlıydı benim için. Herkese tavsiye ederim.

Kennedyt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Beyler Şahsen Hiç Beğenmedim Efekt Rezalet Ayrıca Normalde Bu Konsepte Bir Kötü Bir İyi Adam Olması Lazımdı Burda Kötü Adam Yok Olanda Karısını Geri Getirmeye Çalışıyor Sadece Türkiye'den Çıktığı İçin 3/10 Veriyorum

AbdulkadirGUNAY

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Bence; Faysal'ın Leyla'ya ölümsüz olduğunu açıkladığı zaman masanın üzerindeki bıçağı boynuna sokması ve Faysal'ın Leyla'yı öldürmek üzere olduğu sırada Hakan'dan gömleği çıkartmasını istediği zaman Hakan'ın göğsündeki dövmeden gömleği çıkartması sahnelerindeki görsel efektler kötüydü.