Hafıza Kartında Virüsleri Temizlemek İçin

Bu konuyu okuyanlar

HaYaL'eT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam Arkadaşlar Benım Telefonun HafıZa Kartına VİRÜS Bulaşmış Ama Özel Resimlerim Olduğu İçin Biçimlendirmek İstemiyorum
Hiçbirşey Silmeden Virüsleri Temizleyecek Bir Program Yokmu Arkadaşlar Varsa Önerilerinizi ALım Lütfen
Google 3/5 Tane Buldum Ama Kullanmadım Güvenemedim Resimlerim Silinir Diye

HaYaL'eT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Nıkia X3 Kullanıyorum AMa Verdiğin Linkte bulamadım Nokia Bölümünde :(

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Nıkia X3 Kullanıyorum AMa Verdiğin Linkte bulamadım Nokia Bölümünde :(

Senin telefon s40 işletim sistemine sahip ama şu linkte senin telefonun işletim sistemine uygun versiyon yok görünüyor ama sen yinede telefondan internete girme şansın varsa
Telefonundan kms.kaspersky.com adresine gir o otomatik uyumlu versiyonu indirecekmişeğer varsa tabi.Birde

http://mobile.f-secure.com/downloads/trial/index.html
ş
u linktekileri kontrol et ama s40 işletim sistemi olduğundan onada bulacağını sanmıyorum zaten en sevmediğim işletim sistemi s40 diyebilirim istediğin hiçbir şeyi doğru düzgün yapamıyorsun bu işletim sisteminde.

HaYaL'eT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki Ben Şİmdi Hafıza Kartını Kart Okuyucusuna Taksam Taratsam Virüsler Sİlinmez MI Veri Kaybı Olmadan Ama Varmı Böyle Bır Yazılım

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
O da olur tak bilgisayara kaspersky deneme sürümünü kurup tarat varsa siler zaten dosyalara birşey olmaz.

HaYaL'eT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tşk Ederim Arkadaşlar Sorunu Hallettim Saolun Yardımlarınız İçin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya arkadaşlar nasıl virüsleri temizleyebilirim yukarıdakil linklerden birini yaparsam ve virüs temizlenirrse dosyalarım silinirmi?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar hafıza kartı pcye taktıgımda dıskı bıcımlendır dıyor ama ıcınde önemli verilerim var bana yardımcı olabılır mısınız?

SonKraL

Doçent
Reaksiyon puanı
4
usb disk security 6.2.0.18 güncel sürümünü indirip kurun bellek kartı,flash vs antivirüslerin bile bulamadığı virüsleri bulup temizliyor..bence her bilgisayarda olması gereken program..:)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bana yardım edin lütfen çünkü telefonda dolu gözüküyor bilgisayarda hiçbir şey gelmiyor neden böyle oldu lütfen yardım edin hafıza kartım 4GB ben nasıl temizliycem bozulmamış olsun lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bnm hafıza kartı okuyucuya takıyorm ama pcde gözükmüyor ne yapabilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben android telefonumu pc ye taktıgımda telefon hafızasında newfolder ve regsvr diye iki tane klasör dikkatimi çekti besbelli virüs.. her klasörde bulundugu klasörün adını almış olarak bulunuyor.. advenced mobilecare kullandım olmadı kaspersky olmadı ne yapabilirim?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar yardım edin hafıza kartımı bilgisayara takıyorum görünmüyo telefona takınca SD kart boş veya desteklenmiyor SD kartı biçimlendir diyor ancak içinde çok önemli dosyalarım var ne yapabilirim :confused1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
pandaylada özel taratmadan yaparsan olur ben öle yaptım kaspersky de olur ama panda daha iyi bence :thumbup1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar yardım edin acil.. telefonum nokia 311 bilgisayardan şarkı yüklerken virüs girdi hafıza kartına ve içinde birsürü şarkı ve fotoğraf görünmüyo şimdi nasıl temizleyebilirim lütfenn acilll :( :( :(
​

S

SDN Okuru

SDN Okuru
nasıl hallettin kardeşim söylede biz de yapalım aynısı banada oldu... acil yardım

A

Almina1905

SDN Okuru
LUTFEN Yardm edin ya abim hafiza kartima virus girdigini ve bicimlendirmeden de gitmeecegini soyledi ama bn fotolarimi silmek istemiyorum telefonda muzikler de fotolar da aciliyor virus programlari indirdim tariyorum tehdit algilanmadi diyo ama bilgisayara takip tarayinca tehdit algilandi dio napcam

ibrahim paşa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar benim hafıza kartım viris olduğu için telefonda okumuyor bilgisayardada hata veriyor acaba içindekiler silinmeden nasıl o virüsü kaldıra bilirim