Hadi Tanışalım! (Fotoğraflı)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

İsim: Finitrpolopig Çıtçıtçıt Sedeneus
Bilinen ismi: Finix
Bilinen başka isimleri: finix1, finix2, finix3, finix4, finix5, finix6, finix7, finix8, finix9, FinixNumeroUno, Necefli Maşrapa, LeCola United
Rakipleri: Tiloy!!!1!1!!!!1 vay efsane!!!11!1!!!
Doğal Yaşam Alanı: SDN Linux bölümü
Bilinen öldürülüş şekilleri: Banlayın kurtulursunuz
Bilinen kurtuluş şekilleri: YAHU AYIP BE TELEFONLA DOĞRULAMA NE AYIP AYIP

Finitrpolopig Çıtçıtçıt Sedeneus, ya da kısa ismiyle Finix, forumda birden önünüze çıkarak size rahatsızlık veren bir tür manyaktır. Genellikle Linux forumuna gelen talihsiz Windowsçulara saldırarak hayatta kalır. Banlanmak dışında hiçbir ölüm şekli olmadığı düşünülüyor.

rawkid

Dekan
Buradaki fotoğrafı güncellemek lazım :D Tek çekildiğim fotoğrafım yok neredeyse. Evinde 535252662612 kedi besleyen teyzeler gibi durduğum agzimin kulaklarıma vardığı şu fotoğrafı atiyim :D

|SeYYaH|

Rektör
40'lı yaşlar üzerinde kendimi yalnız zannederdim. Arkadaşların çoğu yerli yabancı ünlü kişilerin resmini koymaları sebebiyle seninkini de öyle bişey zannetmiştim. (Bu arada ünlü biri olabilecek bir tipolojiye sahip olduğunu itiraf etmiş oluyorum :D )

MrtAltg

[email protected]
Yönetici
Super Moderator
40'lı yaşlar üzerinde kendimi yalnız zannederdim. Arkadaşların çoğu yerli yabancı ünlü kişilerin resmini koymaları sebebiyle seninkini de öyle bişey zannetmiştim. (Bu arada ünlü biri olabilecek bir tipolojiye sahip olduğunu itiraf etmiş oluyorum :D )
Bir kaç yerde bahsetmiştim şu an 43 yaşındayız normalde kendi resmimi koymak gibi bir dusunce yoktu ama şimdilik koydum

stat counter