hadi sosyal medya ünlüleri hakkında konuşak

ilerki konu ne olsun (oylayın yoksa logan paulun hayaleti sizi yok eder

• türk sineması

Kullanılan: 1 33.3%
  • herşeye haram diyen kendine müslüman insanlar

Kullanılan: 0 0.0%
  • adalet

• eğitim sistemi

Kullanılan: 0 0.0%
  • clikbait

• Kullanılan toplam oy
    3

Bu konuyu okuyanlar

forumcu bukalemun

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
hadi bakalım bu formu geçen gün bana atılan eleştirisel yorumdan atıyom evet bugün türkiye fenomenlerine bakaçağız falan filan bu arada evet linç yiyeçem ve sonum carry potter olacak (sims 4 çekip telifsiz hayat yaşayaçam)

1)turkish logan paul
enes batur 2.jpg evet kendisi türkiyenin en büyük bireysel kanalı ve türkiyede ilk kez elmas play buttonu alacak bunun gibi adam bişey demeye gerek yok linç yiyecem yok para için yapmıyom diyerek çocukları kandırıp diss videosu çekip (AY ARKADAŞLAR BİZ KAVGA ETMEDİK ŞAKA AMAÇLIDIR)diyerek milyonlarca izleniyor hayır yok bide logan paul un diss videosunun birebir aynı ha geçenlerde amca kışkırtması yaptı ve evet onun takipçileri(ARKADAŞLAR O BİLEREK YAPMADI)tabi tabi tabi

2)ay çok emek veriyorum arkadaşlar
arwa.jpg evet enes paturun tepkilerinin ilham kaynağı kürşat tv sizce ne yapıyor tabikide bir video izliyor ve 1 milyon izleniyor dur biraz bir milyon anne gel senle enes paturun videolarını izleyip tekpi verelim söz sana bir tane kamaro alacam

3)ben bot değilim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gençhane amk.jpg evet muhtemelen bir kesim ah bukalemun sen nasıl ağlayan bir veleti eleştiriyon sen bir vatan hainizin diyerek carry pottter a ihanet edecem neyse şaka bir yana bu çocuğa inanan varsa kendileri youtube elsa ve spiderman pandik atıyor videoları izliyordur ben şahsen bu veletin kanalının kapatılık idam edilmesini istiyom :) şaka şaka yani cidden (HADİ ARKADAŞLAR ŞİMDİ ARKADAŞIMI İFŞALIYIP ONDAN PARA KAZANACAM VE SONRADA BUNLARI KENDİ PARAMLA ALDIM DİYECEM)hayır yok bide çocuğumuz (SEN BABANIN PARASIYLA SON MODEL TELEFON ALIRKEN BEN VİDEO ÇEKTİM FALAN FİLAN)iyi o zaman bende 7 hafta boyunca bir form için uğraşırken sizde babanızın paraysıyla benim formumu okudunuz :)

4)bizi kandırıyorlar ,poppy illuminatiye çalışıyor
dünya düz herşey yalan.jpg evet sigmaya yine girmeyecem siz (bunlar hep amerikanın oyunu) isimli formu okuyarak ne demek istediğimi anlarsınız

5)öyümceek korktun mu
öyümcekkkk.jpg bu kızı her kim ünlü etdiyse adresini bulucam ve ona öyümceği kıçına teker teker sokacam ünlü olup para kazanmak artık zor olmadığını bu kızla anlıyoruz ünlü olup para kazanmak için yapmanız gereken tek kadın olup kamerayı açıp göğüsünü şişirip (ÖYÜMCEKKKKKKK) demeniz yeterli

6)alper abe bi foto
türkish justin bieber.jpg evet ünlü bir velet daha hey sen bir veletmisin ve paranmı var onları hayır kurumlarına bağışlayacana 5 dansör kız tut ve kameranın önünde ağızını kıpırdadık hiç ses çıkarma ve edit pogramıyla (ENERJİ SİNERJİ AL SİKTİR SİNERJİ)diyerek bizi kanser et :mad:
ha bide canlı konserde playback yapmayı unutma

7)aleyna bir tilki
a bu aleyna abla.jpg görüyorsunuz anlatmaya gerek yok (aslında varda benim canım yazı yazmaktan sıkıldı)

8)çığlık maskesi takan patur putur abimiz
çığlık atmmayan reis.jpg 2018 çok karanlık bir yıldı boktan trendlerle dolu bir yılda bir anda çığlık reis adlı birisi geldi ve çocukları bir seri katil olma yolunda ilerletti

9)salih reisin piskopat dünyası
anneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.jpg evet şuanda dünyanın en çok izlenen kanalları arasında bu çocuk istismarı kanalı var amk.kimsede demiyorki kanka bu videolar çocukların ağzına sıçmıyormu demiyor ve çocuklar bir piskopat oluyor yuhu hail carrypotter20

10)enes paturun 1.versiyonu
deli amk deli.jpg evet logan paul hani şu japon intihar ormanında ölü ceset ceken işte o bişey anlatmıyacam siz youtube carrypotter20 logan paul yazın adam bütün anlattıklarımı anlattı

evet sanırım bu saatlik yeter değilmi sizden bir ricam var oda yukardaki anketten gelecek konuyu seçmeniz lütfen seçin lütfen hatta bir duyurum var bu formdaki anketi oylayan herkese nasıl ünlü olunur serisini verecem evet yanlış duymadınız beğenin nasıl ünlü olunur serisinin kapının önüne spawnlanmazı bekleyin neyse şaka biryana bir sonraki formda görüçürüz

formcu bukalemun carrypotter çakmasıdır tamammı :):):):):)

Son düzenleyen moderatör:

Son mesajlar