hadi şirket kuralım tek yapmak gereken inanmak

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

phazedllon

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Site ve ya tasarım veya sadece bilgisayar işinde olmak isteyen bir ekip kurmak isteyen buyursun.
Arkadaşlar bir ekip kuralım diyip duruyorum ya lütfen bu işte gerçekten para var bir alan alırız, adsense reklam veririz ve düzenli maaşımız olur gayet basit ayrıca donanım alış-satış işinide ayarlarız sitemizde hem para kazanırız hem de öyle yani çok mantıklı dediğim lütfen bir ciddiye alan çıksın

phazedllon@gmail.com - onurokumus10@hotmail.com

Öncelik Bursa'dan olan kişiler olursa iyi olur, arkadaşlar ne kadar çok kişi biraraya gelirsek o kadar iyi internetten büyürüz bir alan alırız siteler yaparız sonra bakarsınız firma kurarız gelin tasarım ve web işini herkes bildiğin kadar beraberce yapalım.

Aklımda bir fikir daha var;
teknosa yada teknolojix gibi gelişmiş mağazalarda ya da diğer firmalarda bilgisayarlar en az 1 milyar falan, biz parça alım-satım yaparak iyi bir kar elde edebiliriz herzaman için bilgisayarı kendim toplamaktan yanayım maliyeti uygun ve parçalara güvenim tam ilgilenen varsa...
ve lütfen düşünün bana bir ekip lazım

şimdilik net üzerinden bir ortaklık büyüme söz konusu sonrasında düşünün eğer tutulursa şirket bile kurarız şimdi başlayıp temelleri atmak süper olur ilerisi için birşey istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar