Hack açmadan VAC yemek

Bu konuyu okuyanlar

pillibebek_

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Smurf hesap değil. Eski hesabım da vac yemişti. Hile açılmadı. Benim ve annemin telefon numarası artık steamde kayıtlı olduğu için yeni hesaplara telefon numaralarımızı
bağlarsam o hesaplarda aynı şekilde vac yiyecek çünkü tek sebebi OVERWATCH adı verilen uygulama
Screenshot_2016-09-08-17-03-24.png

Inferno rekabetçi maçında 1-2 adet wallbang attım ve karşıdaki türkler hack kapa gibi söylem ve küfürlerde bulundular ve bulunduğum durum bu. Dediğim gibi hiçbir hile açılmadı.

Kusura bakmasınlar ama daha fazlasına katlanamam. Her böyle olay sonrası yeni bir telefon numarası bulup 25 tl kaybetmek zorunda değilim.

Son düzenleme:
D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Hile olmadan vac ban yeme ihtimaliniz yok. Eski hesabiniz neden banlandi peki?

pillibebek_

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Aynı şekilde rekabetçi maç attım daha sonra 2 gün oyuna giremedim steamı kontrol edeyim derken kayıtlarda 1 vac yasağı

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Yanlislikla ban atma olayi cok ama cok nadir oluyor, o da zaten otomatik olarak kaldiriliyor tekrar. Hile kullandiysaniz veya oyunun dosyalarinda degisiklik yaptiysaniz ban kalkmayacaktir.

pillibebek_

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Dediğim gibi hile kullanılmadı sadece maplerdeki wallbang noktalarını iyi biliyorum ve birileri wb ile ölünce saydırmaya başlıyorlar yok hile kapa yok senin **** gibisinden.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Oyuncularin sövmesiyle banlanmanizin herhangi bir alakasi yok.

mrdobbby

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim arkadaşım da daha oyunu aldığından 1-2 saat sonra sebepsizce vac yemişti. Başka bir arkadaşım da çok iyi oynadığından overwatchden ban yedi. Geçmiş olsun.

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Proluk mu? Hile açmadan ban atacak bir sistem yok burda, yok öyle dünya. 1-2 wallbangmiş :D

alig_6

Doçent
Reaksiyon puanı
27
Overwatch ban yersen kaldırtabilirsin ama VAC ban kaldıramazsın. Muhtemelen sistemindeki bir program CSGO'nun VAC sistemiyle uyuşmazlık yaratıyor ve hack kullanıyormuş gibi görüyor seni.

keos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Dediğim gibi hile kullanılmadı sadece maplerdeki wallbang noktalarını iyi biliyorum ve birileri wb ile ölünce saydırmaya başlıyorlar yok hile kapa yok senin **** gibisinden.
dust 2 de şu ana kadar en az 50 den fazla wallbang attım daha dün 10 saniyede 2 tane attım hack açmışsın buraya boş yapmanın lüzmü yok konu kilit

yucesezar

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
Oyuncularin sövmesiyle banlanmanizin herhangi bir alakasi yok.
Rapor ediyorlar. Sonra, overwhatch müfettişleri maçın demosunu izliyor. Eğer müfettişler hile teşhisi koyarsa suspect bir üst merciye sevk ediliyor nihai kararı orası veriyor. Müfettişler belirli bir seviyeye ulaşmış oyunculardan oluşuyor ve maçın rast gele bölümlerini rast gele (suspect'in rankında olan) müfettişler izliyor.

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Oyunbozalıktan da ban yiyiliyor galiba

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Smurf hesap değil. Eski hesabım da vac yemişti. Hile açılmadı. Benim ve annemin telefon numarası artık steamde kayıtlı olduğu için yeni hesaplara telefon numaralarımızı
bağlarsam o hesaplarda aynı şekilde vac yiyecek çünkü tek sebebi OVERWATCH adı verilen uygulama
Ekli dosyayı görüntüle 10462

Inferno rekabetçi maçında 1-2 adet wallbang attım ve karşıdaki türkler hack kapa gibi söylem ve küfürlerde bulundular ve bulunduğum durum bu. Dediğim gibi hiçbir hile açılmadı.

Kusura bakmasınlar ama daha fazlasına katlanamam. Her böyle olay sonrası yeni bir telefon numarası bulup 25 tl kaybetmek zorunda değilim.

Öncelikle geçmiş olsun dileklerimi ileteyim, Steam hile kullanımından emin olmadığı ve hile kullanmayan kişileri kesinlikle banlamaz. Oyuncuların agresif hareketlerini topluluk içerisinde takip edebilmek için OVERWATCH sistemini kullanıyor,

OVERWATCH sistemi nedir derseniz eğer, belli sayıda kurulan bir ekip düşünün ve sizin yaptığınız her hareketi takip ettiğini düşünün. Oyuncuların şikayet ettiği farklı oyuncular OVERWATCH ekibi tarafından oynadığı oyunlar izleniyor, denetleniyor izleme ve denetim bitene kadar OVERWATCH Yasağı geliyor sonuçlanana kadar oyuna erişim sağlayamıyorsunuz.İnceleme ekibi tarafından verilen karara göre VAC yasaklaması veriyor.

Kendim 4Yıldır CS:GO oynuyorum, ilk oynadığım zamanlar hile kullandım ve 1 maç sonrasında doğrudan VAC yasaklaması aldım sonra tekrar bi hesap alıp düzgün temiz bir oyuna başladım ve 4 yıldır VAC yasağı almadım. tekrar geçmiş olsun

Son düzenleme:

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Demo izleniyor zaten agır çekim vs bununla ilgili çok video izleim eğer hile kullanılmamış ise adamlar temiz deyip kararı bildiriyor hile var ise ince eleyip sık dokuyor müfettişler zaten yok ya ne hilesi deyip geçmeyin kimse smurf yada pro diye vac yemez vac sadece hile kullananlara kesilen bir ceza..

fragger

Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Demo izleniyor zaten agır çekim vs bununla ilgili çok video izleim eğer hile kullanılmamış ise adamlar temiz deyip kararı bildiriyor hile var ise ince eleyip sık dokuyor müfettişler zaten yok ya ne hilesi deyip geçmeyin kimse smurf yada pro diye vac yemez vac sadece hile kullananlara kesilen bir ceza..

Aynen öyle, smurf veya pro diye ban yiyen kişiyi görmedim, genelde hile kullanımı, topluluğa göre kötü davranıştan ban yiyenleri ki zaten doğrusu böyle olması lazım

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
Overwatch müfettişi olarak bazen ben de şikayet edilen maçları izliyorum. Bugüne kadar 2 tane hile yapan çıktı diğerleri hep iyi oynayan oyuncular. Map'teki ince ayrıntıları, düşmanın nereden nasıl geleceğini vs tahmin edebildikleri için düşmanı çok kolay öldürebiliyorlar :)

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Steam de bu tarz milyonlarca konu var okuyup bayağı gülüyorum kuzenim acmis diyenmi ben hile acmadim diyenmi acayip acayip bos yere aglayanlar kardeşim hile aciyorsun vac yiyorsun bitti boşuna ugrasmayin temiz temiz oynayin oyununuzu butur şeyler yasamayin

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233
Mw3 de demo sistemi vardı bizim server vardı şüphe duyduğumuz oyunculardan oynadığı tarihe ait demo isterdik vermezse ban yerdi bir süre sonra demoda görünmeyen hile çıktı adam resmen duvar izliyor ama demo temiz artık olay bizim keskin spect gözlere kalmıştı :D

fragger

Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Aynen öyle kimsenin hakkı kolay kolay yenmez, Owerwatch ekibi işini iyi yapıyor.

hyigit70

Candid connections: Platform for casual relationsh
Reaksiyon puanı
0
birader ne hile ne de makro kullanmıyorum ama az önce oyun oynarken vac banı yedim.hile kullananlara makro kullananlara lanet ediyorum her karşılaştığımda şimdi beni hile ile suçlayıp banlıyorlar bu ne saçmalıktır.hile kullansam kullandım derim peşine de düşmem.insanın zoruna giden hile makro kullanmadan banlanmak.

yolgezer74

Doçent
Reaksiyon puanı
159
birader ne hile ne de makro kullanmıyorum ama az önce oyun oynarken vac banı yedim.hile kullananlara makro kullananlara lanet ediyorum her karşılaştığımda şimdi beni hile ile suçlayıp banlıyorlar bu ne saçmalıktır.hile kullansam kullandım derim peşine de düşmem.insanın zoruna giden hile makro kullanmadan banlanmak.
bariz hile adamlara da dokunulmuyo çoğu zaman.

hyigit70

Candid connections: Platform for casual relationsh
Reaksiyon puanı
0
pubg de görevleri yaparken mesela 40 fırlatılabilir al diyor 2 tane alıp bırak al bırak al yaptığım için banlanmış olabilir miyim acaba
ya da solo ilk 10 a gir diyor ıssız bir yere gidip yeterli sağlık kiti ile gazda 10 kişi kalana kadar düşmanla karşılaşmadan durmak ban sebebi mi?
ya da düşmanlardan eşya yağmala başkasının öldürdüklerini yağmalamak ban sebebi mi bu ne salak bir sistemdir yahu