Haber Türk

Bu konuyu okuyanlar

outcast

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Kendine gelen leştirileri hazmademeyen yayınlamayan medya gurubu. Böyle diyorum çünkü http://magazin.haberturk.com/herkes-bunu-konusuyor/haber/751109-luks-hayattan-otobus-duragina bu habere, bu haberi yayına hazırlayan ve yazan gazeteciyi eleştiren bir yorum yazdım fakat yayınlanmadı. Bu kadar mı ? eleştirilere kapalı bir yayın gurubusunuz bu kadar mı ? eleştirilmekten korkuyor ve hazmedemiyorsunuz, Eleştirilmek sizi çok mu rahatsız ediyor. Hani objektif haberciliğiniz nerde kaldı sizin. Gerçekten bu siteden nefret ettim ne gazetesini alır okurum ne de çevremdeki insanlara aldırırım. Eleştirilmek sizi rahatsız ediyorsa sizde yayıncılığınızda ve haberlerinizde kimseyi eleştirmeyin. İğneyi önce kendinize batırın. Hazımsız medaya gurubu Haber Türk.

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Ben zaten yapmış olduğu haber ve habercılık anlayısını zaten tasnif etmiyordum ,FENERBAHÇE nin gündemdeki durumlarindan firsat bulup kotüleme karalama ve saptırma haberlerinden dolayi iyice iğrenmiştim takip etmiyorum.

outcast

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bende yakın zamanda takip edip yorum yapmaya başlamıştım. Takip etmemle nefret etmem birlikte oldu gibi bir durum oluştu.

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Habertürk Gücü Özgürlüğünde :)

Kurşun Kalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
58
Hangi yayın grubu, kendine yapılan bir eleştiriyi yayınlar ki? Gücü özgürlüğündeymiş falan hikaye. Medya budur:

3we

mcandan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Altaylının yazılarına küçük bi eleştiri yapmıstım, eleştiride sayılmaz ama, işte yayınlanmadı :) sonra onu destekleyecek yorumlar yazınca yayınlandıgını gördüm. Medya hep böyleydi böylede kalacak, özgürlük derler ama, kendi düşüncelerine her zaman saygı duyulmasını isterler, fakat başkalarını hiçe sayarlar. Fazla takmamak gerek,ee sonuçta medya halkı uyutmak için, uyandırmak için değil.

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
denemek için ntvspor.net'e gir ve fenerbahçeyi eleştiren bir yorum yaz. bak bakalım yayınlanacak mı? :)

bu durum tüm haber sitelerinde var maalesef. işlerine gelmeyeni yayınlamazlar.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
yahu [MENTION=43929]rtsbora[/MENTION], insaf et, elimizde zaten bir fenerbahçe.org var bi de ntvspor! :)
ee, patron bizden, ne de olsa, olsun o kadarcık...
kimbilir o kanalda ne kadar galatasaraylı var ya, yemiyor korkudan tabii! :)

cipro06

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Ben zaten yapmış olduğu haber ve habercılık anlayısını zaten tasnif etmiyordum ,FENERBAHÇE nin gündemdeki durumlarindan firsat bulup kotüleme karalama ve saptırma haberlerinden dolayi iyice iğrenmiştim takip etmiyorum.
habetürk ün kime hizmet ettiğini herkez çok iyi biliyor

42patriot42

Asistan
Reaksiyon puanı
30
ben tarafsız bir kuruluş pek görmedim en iyisi iki yönlü okumak yani hem haber7 hem habertürk.birbirine zıt anlayışlar