Haber sitemi tanıtıyorum.

Bu konuyu okuyanlar

colite

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,275
Bilmiyorum. Ama kapanmayan siteler de vardır. Eğerki yeni çıkan filmleri paylaşırsanız sitenizden kaldırmanız için size mail atabilirler.
Reklamımızı verdiler hocam bizde reklam yapıcaz ama nerede yapalım bilemedik yardımcı olurmusun adwords iyimidir. Bide SDN reklam fiyatları ne kadardır bilginiz var mı ?

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
İletişim bölümünü sağlam yapın mailleri kontrol edin, bir de uyarı yazısı ekleyin, telif atma mesaj atın diye

colite

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,275
İletişim bölümünü sağlam yapın mailleri kontrol edin, bir de uyarı yazısı ekleyin, telif atma mesaj atın diye
Siteye başka subdomain'ler de yapıcaz ama ne yapabiliriz daha finans bölümümüz var mesela onun gibi.

colite

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,275
Eğlence bölümü olabilir aslın da

Reaksiyon puanı
119
Site güzel olmuş reklamsiz bir site demişsin ama film.miranekmen.com hemen karşımıza adsense reklamı çıkıyor tabiki benim için sorun yok ama, reklamsız yazısını kaldırmanız yeridir :D onun dışında miranekmen.com da hesap oluşturmaya çalıştım oluştur diyince herhangi bir sayfaya atmadı beni, son olarak resimleri daha kaliteli yüklemenizi öneririm mesaj atarsan site önerebilirim afiş açısından

colite

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,275
Site güzel olmuş reklamsiz bir site demişsin ama film.miranekmen.com hemen karşımıza adsense reklamı çıkıyor tabiki benim için sorun yok ama, reklamsız yazısını kaldırmanız yeridir :D onun dışında miranekmen.com da hesap oluşturmaya çalıştım oluştur diyince herhangi bir sayfaya atmadı beni, son olarak resimleri daha kaliteli yüklemenizi öneririm mesaj atarsan site önerebilirim afiş açısından
AdSense Kabul edildi.
Bizde çekiliş yaptık istersen bakabilirsin hocam.
Resimler için önerinizi aldık teşekkürler.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Siz kayıt olun biz onay vereceğiz.

Son düzenleme:

erkanates

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ssl sertifikası var sitede?

---- Mesajlar birleştirildi ----

yok demişler ya

Son düzenleme:

colite

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,275
Son düzenleme:

colite

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,275
makale.miranekmen.com açılacak arkadaşlar
makale yazıp kendi yazarlıklarını ve e-postalarını verebilecekler bizde inceledikten sonra onay verdikten sonra siteye koyacağız yakın zamanda açılacak

colite

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,275
karikatur.miranekmen.com
hızlıca karikatür yapabilrisiniz.
açıldı

colite

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,275
Yeni Adminler arıyoruz ayrıca
oyun indirme bölümümüz de açılabilir.

colite

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,275
Arkadaşalr site analiz bölümü açıldı.
siteanaliz.miranekmen.com

colite

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,275
Arkadaşlar sitemizin alexa değerleri 17.000'e kadar düştü Allah büyük sadece 50 TL'lik google reklamları dışında bizim yaptığımız şeyler heryerde tanıtım yapmak oldu bu zamana sitemize girip bir kere bile bu siteye tıklayan herkese teşekkür ederim.

Son mesajlar