H1Z1 Kasma Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

ardamatt_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar bu konudan çok sıkıldığım için bahsedeceğim.
Sistemim yeterli fakat oyunu en düşük ayarlard a acayip kasarak oynuyorum bazende arabayla giderken oyundan atıyor. Sizce ne yapmalıyım? Not: Oyuna grafik modu bile indirdim fakat değişen birşey olmadı . Yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler:);)

Ekli dosyalar

• 1.PNG
    1.PNG
    19.5 KB · Görüntüleme: 524
  • 2.PNG
    2.PNG
    16.3 KB · Görüntüleme: 824

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
Speccy ile "Summary" kısmının fotoğrafını atın.

abaküsbanaküsme

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Zamanında boşuna para verip aldığım bir oyun. 2 GB ekran kartı, 4 GB Ram ve i7 İşlemci ile bende de kasıyordu. Optimizasyon yok oyunda.

ardamatt_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Zamanında boşuna para verip aldığım bir oyun. 2 GB ekran kartı, 4 GB Ram ve i7 İşlemci ile bende de kasıyordu. Optimizasyon yok oyunda.
Bir sorum olcak pubg mobile yayından kalktımı ?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Madem pc de kasıyor şansımı telefonda deniyim :D

Son düzenleme:

abaküsbanaküsme

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Pubg sadece PC de oynuyorum. Mobilde hiç denemedim, bilgim yok malesef.

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
Direk olarak parçaların RAM kısmına bakmamak gerek.Mesela 4GB RAM'a sahipsin fakat hızları düşük.2GB Ekran kartına sahipsin hızı düşük.Mimarisi yetersiz.İşlemcinin ismi i5 performansı Core 2 Quad.İsimlere aldanmamak gerek oyuna gelen güncelleme ile optimizasyon düzeltildi sayılır.
Soruna gelecek olursak sistemin genel itibari ile düşük yani yetersiz bir sistem.Daha fazla oyun ile zorlayıp ömrünü daha da kısaltma derim.

ardamatt_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Direk olarak parçaların RAM kısmına bakmamak gerek.Mesela 4GB RAM'a sahipsin fakat hızları düşük.2GB Ekran kartına sahipsin hızı düşük.Mimarisi yetersiz.İşlemcinin ismi i5 performansı Core 2 Quad.İsimlere aldanmamak gerek oyuna gelen güncelleme ile optimizasyon düzeltildi sayılır.
Soruna gelecek olursak sistemin genel itibari ile düşük yani yetersiz bir sistem.Daha fazla oyun ile zorlayıp ömrünü daha da kısaltma derim.
Peki teşekkür ederim

FurkanT.

Müdavim
Reaksiyon puanı
340
Hocam benimki kaldırır mı? Kaldırırsa hangi ayarlarda?
i5-3337U
GT740M
4gb Ram
Şu aralar oyun arıyorum canım epey sıkıldı :D

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
Hocam benimki kaldırır mı? Kaldırırsa hangi ayarlarda?
i5-3337U
GT740M
4gb Ram
Şu aralar oyun arıyorum canım epey sıkıldı :D
Düşük ayarlarda oynarsın.Bundan sonra sormak istediklerini yeni konu olarak açarsan daha iyi olur :)