Yeni arayüzü nasıl buldunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    93

Bu konuyu okuyanlar

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,357
@Fatih Toprak hocam forumda yine twitch yayını otomatik oynuyor. Düzeltmediniz mi?

Mustafa AKYÜZ

Asistan
Reaksiyon puanı
56
Gayet iyi neden dersen göze çok hoş geliyor eski xenforo teması göze hitap etmiyordu

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,357
@Fatih Toprak hocam neden forumda hep sürekli yükleniyor sorunu yaşanıyor? Başka internet tarayıcılarında da böyle bir durum söz konusudur. Sürekli sol üst köşedeki 3 çizgi işareti süreki orada kalıyor.
Tarayıcı verilerini, geçmişi temizledim. Modemi açıp kapadım. Hızım'da anormallikte yok. Halada aynı sorun.
1523112493850.png

Son düzenleme:

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
@Fatih Toprak hocam neden forumda hep sürekli yükleniyor sorunu yaşanıyor? Başka internet tarayıcılarında da böyle bir durum söz konusudur. Sürekli sol üst köşedeki 3 çizgi işareti süreki orada kalıyor.
Tarayıcı verilerini, geçmişi temizledim. Modemi açıp kapadım. Hızım'da anormallikte yok. Halada aynı sorun.
Ekli dosyayı görüntüle 37991

Problemi sürekli mi yaşıyorusn sadece bugün bir dönem mi oldu?

Fatih Toprak

Asistan
Reaksiyon puanı
350
bu gün sistemlerimizde kısa süreli bir erişim sorunu yaşadık siteden aldığımız son haberler servisleri dolayısı ile yüklenemedi. bu sebep ;)

ek olarak reklam servisleri de live data izliyor bunla da alakalı olabilir.

ancak forum up, sıkıntısız kullanabiliyoruz.

iyi forumlar

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,357
@Fatih Toprak Hocam neden birine etiket atarken yazdığımız "@Kullanıcı Adı" yazınca hemen altına gelen popup tarzı öneri çıkmadan birini tam olarak etikeleyemiyoruz? Yani üyeler benim adımı @Death Mark yazsa bile bana bildirim gelmiyor. Bazı üyelerede bildirim gitmiyor diye düşünüyorum bu konu hakkında herhangi bir fikriniz varmı?

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,357
Selam,

XF1x sürümlerinde söylediğin özellik vardı fakat XF2x sürümlerinde şuanda popup olarak seçildiğinde etiket işlemi yapılıyor. Bu durumu takip ediyoruz.
Eskisi gibi popup'a gerek kalmadan bildirim iletim işlemi tekrardan yapılandıralacakmı?
Çünkü bana bildirim gelmese bile etiket atılırken sistem aşağıdaki gibi okuyor.
1524601442817.png

Fatih Toprak

Asistan
Reaksiyon puanı
350
@Fatih Toprak Hocam neden birine etiket atarken yazdığımız "@Kullanıcı Adı" yazınca hemen altına gelen popup tarzı öneri çıkmadan birini tam olarak etikeleyemiyoruz? Yani üyeler benim adımı @Death Mark yazsa bile bana bildirim gelmiyor. Bazı üyelerede bildirim gitmiyor diye düşünüyorum bu konu hakkında herhangi bir fikriniz varmı?

Bunu bir yeniden kontrol edeceğim ilk fırsatta

Reaksiyon puanı
13
Merhaba. Bence eski temaya da yer verilmeli bu güzel forum sitesinde :D Eski tema çok daha iyiydi bana göre. En azından sayfanın altına eski ve yeni tema diye iki seçenek konulabilir.

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482
Merhaba. Bence eski temaya da yer verilmeli bu güzel forum sitesinde :D Eski tema çok daha iyiydi bana göre. En azından sayfanın altına eski ve yeni tema diye iki seçenek konulabilir.
Eski tema? Eğer Xen 1.5.6'daki temayı söylüyorsanız o tema Xenforo 2.0.X sürümleri ile %99 bir ihtimal uyumsuzdur .

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,357
Bu tema daha hoş sakıncası yok diye düşünüyorum gayet hızlıda.

@Fatih Toprak hocam forumdaki facebook canlı yayını otomatik oynuyor manuel oynatmaya ayarlayabilirmisiniz?

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
Yenilik iyidir telefonda bi konuya girip tekrar geri dönünce liste kaldığı yerden devam etmiyor en yukarı gidiyor.

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,180
Eski hali berbattı.Şimdi her şey güzel. Rahatınıza bakın bence :)

Fatih Toprak

Asistan
Reaksiyon puanı
350
Merhaba,
Eski temanın yeni sistemle uyumu yok ne yazık ki, yapısal komple bir değişim var.
Geliştirme talepleriniz için de XF 2.x versiyonu ile gelen çok az sayıda destek var henüz, public bir API dökmanı da yok, bu sebeple geliştirme yapmamız çok imkanlı değil.

Kısa sürede, destekleneceği API (public) ya da benzer eklenti geliştirmeleri için düzenleme yapılacağı söyleniyor.
Bizlerde beklemedeyiz sizler gibi.

Teşekkürler anlayışınız için.

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
@Fatih Toprak forumdaki üyeler kısmında önceden kullanıcı adını yazarak arama yapabiliyorduk. Bu özelliği tekrar ekler misiniz?
https://forum.shiftdelete.net/members/

---- Mesajlar birleştirildi ----

@Fatih Toprak üst paneldeki"Neler yeni" bölümüne son konuları ekler misiniz?

Son düzenleme: