Yeni arayüzü nasıl buldunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    93

Bu konuyu okuyanlar

NESDelisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,295
172 kişi aynı anda aynı konuya bakıyor vay!

Gözlerim yaşardı.

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
@Fatih Toprak Hocam konuyu görüntüleyenler kısmını küçültüp sayfanın en alta alır mısınız?

1515852690783.png

NESDelisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,295
Bir konuyu toplam kaç kişi okuduğunu konu içinde göstermeniz mümkün mü?

ene49

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Eski halini aradım aradım bulamadım.
keşke değişmeseydi.

Son düzenleyen moderatör:

nextman

Müdavim
Reaksiyon puanı
567
vayyy konu okuma gelmiş adamsınız adam :innocent::innocent::innocent::innocent:

Mr.Unknown

Asistan
Reaksiyon puanı
43
hoş kibar renkleri daha bir farklılık katmış siteye eski karanlıklık ortadan kalkmış

FurkanT.

Müdavim
Reaksiyon puanı
340
Hocam benim bir sorunum var. Mobilden giriyorum. Mesaj yazarken yazılar çok geç geliyor daha onceden bu sıkıntı yoktu. Sorunun klavyede olup olmadığını denedim klavye normalde düzgün çalışıyor. Bende yeni olan bir sıkıntı. Diğer arkadaşlarda var mıdır acaba ?

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
Hocam benim bir sorunum var. Mobilden giriyorum. Mesaj yazarken yazılar çok geç geliyor daha onceden bu sıkıntı yoktu. Sorunun klavyede olup olmadığını denedim klavye normalde düzgün çalışıyor. Bende yeni olan bir sıkıntı. Diğer arkadaşlarda var mıdır acaba ?
Mobilden çerezleri ve geçmişi temizleyip tekrar dener misiniz?

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
Konu altında "Bu konuyu görüntüleyen" yoktu fakat yapılmış :D
Konu altında "Şuan burada olan" yok sanırım o da eklenirse eski temadaki gibi yararlı olur.
Forum Anasayfa ya tıkladığımızda en sağ taraf düzenlenmesi gerekli.Şuan bana düzensiz ve karışık geldi.A4 kağıt üzerine çizerek baktım şahsen en uygunu en üstten aşağıya doğru sırasıyla;
  • Çevrimiçi Yöneticiler
  • En Yeni Üyeler
  • Son Mesajlar
  • Son Konular
  • SDN Son Haberler > "Son" kelimesi "Güncel" ile değiştirilebilir.Sadece fikir.
  • Çevrimiçi üyeler
Bu şekilde teker teker baktım göze en iyi hitap eden bu yazdığım oldu.Son Mesajlar kısmını başa koymakta akıllıca kullanıcılar en çok orayla ilgileniyor fakat "Son Mesajlar" kısmını 5'den 10'a yükseltip bu verdiğim şekilde yapılırsa daha güzel olacağı kanaatindeyim.

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Konu altında "Şuan burada olan" yok sanırım o da eklenirse eski temadaki gibi yararlı olur.
Forum Anasayfa ya tıkladığımızda en sağ taraf düzenlenmesi gerekli.Şuan bana düzensiz ve karışık geldi.A4 kağıt üzerine çizerek baktım şahsen en uygunu en üstten aşağıya doğru sırasıyla;
  • Çevrimiçi Yöneticiler
  • En Yeni Üyeler
  • Son Mesajlar
  • Son Konular
  • Çevrimiçi üyeler
Bu şekilde teker teker baktım göze en iyi hitap eden bu yazdığım oldu.Son Mesajlar kısmını başa koymakta akıllıca kullanıcılar en çok orayla ilgileniyor fakat "Son Mesajlar" kısmını 5'den 10'a yükseltip bu verdiğim şekilde yapılırsa daha güzel olacağı kanaatindeyim.
Aynen. Katılıyorum size. :)

afatsumlug97

Asistan
Reaksiyon puanı
103
bizde de var o, site biraz eski telefonlara ağır kaçıyor sadece, dert etmeyin bastığınız her tuş algılıyo geç de olsa siz düz yazıp cevapla diyin tam metin gider :D

---- Mesajlar birleştirildi ----

ama tabi ki mobil aygıtlar için biraz optimizasyon yapılıp da bazı lazım olmayan şeyler kaldırılsa daha iyi olabilir :innocent:

Son düzenleme:

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
bizde de var o, site biraz eski telefonlara ağır kaçıyor sadece, dert etmeyin bastığınız her tuş algılıyo geç de olsa siz düz yazıp cevapla diyin tam metin gider :D

ama tabiki mobil aygıtlar için biraz optimizson yapılıp da bazı lazım olmayan şeyler kaldırılsa daha iyi olabilir :innocent:
Gerekli optimizasyon ve stabilizasyon çalışmaları sürmektedir... Teşekkür ederiz. :)

FurkanT.

Müdavim
Reaksiyon puanı
340

ama tabi ki mobil aygıtlar için biraz optimizasyon yapılıp da bazı lazım olmayan şeyler kaldırılsa daha iyi olabilir :innocent:
Az buz değil yoksa önemsemezdim. İki harf 1 saniyede geliyor. Yoksa canınız sağolsun. ( Yazmam 45 saniye sürdü)
Telefon eski degil . Donanım olarak da yeterli.

Abdullah Alkan

Doçent
Reaksiyon puanı
417
Konudaki anlık ziyaretçi sayıları kimlerin o an baktığı felan gözüküyordu o tekrardan aktif olursa güzel olur

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Konuyu Görüntüleyen Üyeler bölümünü de eskisi gibi yapmayıda ihmal etmezseniz diye düşünüyorum şuan çok sade görünüyor en kısa zamanda yapacağınıza inanıyorum

Fatih Toprak

Asistan
Reaksiyon puanı
350
Teşekkürler Konu içi Çevrimiçi üye bölümünüde unutmayalım :)

bu kısımla alakalı geliştirme için bir süre lazım açıkçası, mevcuttaki yapımıza, bu durumu canlı data transferi gibi düşünürsek, sorunsuz kullanmak adına yeni yeni şeyler düşünmek gerekiyor :) aldım iş listemize.

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
  • Çevrimiçi Yöneticiler
  • En Yeni Üyeler
  • Son Mesajlar
  • Son Konular
  • Çevrimiçi üyeler

Şuanda burada olan eklentisi şuanda Xenforo 2x sürümüne uygun olmadığı için eklenilmemektedir fakat listemizde uygun olduğu sürümü çıktığında ekleyeceğiz.

Sıralama ise şu yönde değiştirilmiştir;
1-Çevrimiçi Yöneticiler
2-Çevrimiçi Üyeler
3-En Yeni Üyeler
4-SDN Son Haberler
5-Son Konular ( Son konular görüntülemesi 5 taneden 10 çıkartıldı)
6-Son Mesajlar ( Son mesaj görüntülemesi 5 taneden 10 çıkartıldı)

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
bu kısımla alakalı geliştirme için bir süre lazım açıkçası, mevcuttaki yapımıza, bu durumu canlı data transferi gibi düşünürsek, sorunsuz kullanmak adına yeni yeni şeyler düşünmek gerekiyor :) aldım iş listemize.

Fotoğraf yükleme boyutunu 5mb'ta kadar arttırabilme ihtimali varmı? 2mb çok az geliyor çoğu fotoğrafı kırpmakla uğraşmak zorunda kalıyoruz

Fatih Toprak

Asistan
Reaksiyon puanı
350
Fotoğraf yükleme boyutunu 5mb'ta kadar arttırabilme ihtimali varmı? 2mb çok az geliyor çoğu fotoğrafı kırpmakla uğraşmak zorunda kalıyoruz

bu konuyla alakalı pek bir planımız yok disk kapsamı ve güvenlik açısından / performans açısından resim yükleme servislerini tercih etmeniz en mantıklısı.

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
yasaklı üyelerin neden yasak yediği YASAK yazısının üstüne gelince yazarsa güzel olur bence

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
yasaklı üyelerin neden yasak yediği YASAK yazısının üstüne gelince yazarsa güzel olur bence

Selam,

Üye profiline girdiğinizde Uyarılar bölümüne geldiğinde neden yasaklandığına dair bilgiyi görebilirsiniz. Uyarı sebebi yazmayanlar ise SPAM'dan yasaklandıkları için yazmamaktadır.

1515877596253.png