Yeni arayüzü nasıl buldunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    93

Bu konuyu okuyanlar

Fatih Toprak

Asistan
Reaksiyon puanı
350
Son düzenleme:

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Birde şu anki duyuruyu kapatma seceneği güzel olur sabitte kalmış
Adsız.png

AMC

Profesör
Reaksiyon puanı
772
Ana Portalda değişirse güzel olur.

Gökçe Asena

Profesör
Reaksiyon puanı
2,127
nedir tam olarak biraz açabilir miyiz ?

Sayfada gezinirken en alt son başlığına kadar gelip anca başka bir sayfaya geçiş yapabiliyoruz bu seçeneklerle bazen bu durum tersi de olabiliyor sayfanın en üstüne kadar gidip sayfa sayısını değiştirmek istiyoruz ama bunun için en alt kademeye inmemiz gerekiyor bunu önlemek için bu seçenekleri sayfanın en üst köşesine de yer vermemiz gerekir. Tabii takdir Denetçilerindir.

Fatih Toprak

Asistan
Reaksiyon puanı
350
Sayfada gezinirken en alt son başlığına kadar gelip anca başka bir sayfaya geçiş yapabiliyoruz bu seçeneklerle bazen bu durum tersi de olabiliyor sayfanın en üstüne kadar gidip sayfa sayısını değiştirmek istiyoruz ama bunun için en alt kademeye inmemiz gerekiyor bunu önlemek için bu seçenekleri sayfanın en üst köşesine de yer vermemiz gerekir. Tabii takdir Denetçilerindir.

Bu konuyu değerlendirip uygulayabiliriz, aldım notlarım arasına. Teşekkürler.

Ana Portalda değişirse güzel olur.

Shiftdelete.net için söylediyseniz, bu durumla alakalı gelecekte planlarımız var, ;)

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135

Mantıklı, deneyelim.

hastysquirrel

Asistan
Reaksiyon puanı
235
Aslında ekşi sözlük'te o özellik var ve site içinde dolaşmayı rahatlatıyor benim için. Forum için de avantaj sağlayabilir.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,365
Popüler Konular kısmı ne zaman gelicek?

Fatih Toprak

Asistan
Reaksiyon puanı
350
Popüler Konular kısmı ne zaman gelicek?

altyapımız oldukça kalabalık, mesajlar, sunucular db makinaları derken, henüz stabilizasyonu sağlayamadık, web servislerdeki sürüm değişiklikleri tüm makinalarını konfigürasyonlarını etkilediğinden derleme ve canlıda sürekli faal olan bir sistemde bunları yapmak stabilizasyon testlerini bir kaç kez yapmanız demek oluyor, dolayısı ile, çalışmalarımız kararlı olduğu zaman aktifleştireceğiz.

Yakın gelecekte ;) Az daha beklemenizi rica ediyorum :)

Reaksiyon puanı
16,118
konular içinde sağ tarafa öne çıkan mesajlar gözükse iyi olur ...

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,365
altyapımız oldukça kalabalık, mesajlar, sunucular db makinaları derken, henüz stabilizasyonu sağlayamadık, web servislerdeki sürüm değişiklikleri tüm makinalarını konfigürasyonlarını etkilediğinden derleme ve canlıda sürekli faal olan bir sistemde bunları yapmak stabilizasyon testlerini bir kaç kez yapmanız demek oluyor, dolayısı ile, çalışmalarımız kararlı olduğu zaman aktifleştireceğiz.

Yakın gelecekte ;) Az daha beklemenizi rica ediyorum :)

Anlıyorum Mobil arayüz daha çok sık çöküş yaşıyor ilk geçiş zamanında henüz bir sıkıntı söz konusu değilde şaşırdım

Fatih Toprak

Asistan
Reaksiyon puanı
350
konular içinde sağ tarafa öne çıkan mesajlar gözükse iyi olur ...

konu alanlarını geniş tutmaya özen gösteriyoruz, geniş geniş okuyalım, okunabilirliği koruyalım diye, ama aldım önerinizi notlar arasına, durumla alakalı Forum toplantısı olduğu zaman kararlaştırılabilir, neden olmasın ?

hastysquirrel

Asistan
Reaksiyon puanı
235
konu alanlarını geniş tutmaya özen gösteriyoruz, geniş geniş okuyalım, okunabilirliği koruyalım diye, ama aldım önerinizi notlar arasına, durumla alakalı Forum toplantısı olduğu zaman kararlaştırılabilir, neden olmasın ?
Konu demişken yeni konu açma paneli mobil için inanılmaz kolay. Önceden 15 dakikamı alıyorken şimdi ortalama 5 dakika sürüyor.

--ProofStriker

Profesör
Reaksiyon puanı
762
Tasarım olarak güzel ama telefonda kullanmak çok karışık geldi bana o yüzden Sırf tablette kullanıyorum

AMC

Profesör
Reaksiyon puanı
772
Bu konuyu değerlendirip uygulayabiliriz, aldım notlarım arasına. Teşekkürler.

Shiftdelete.net için söylediyseniz, bu durumla alakalı gelecekte planlarımız var, ;)

Evet hocam meraklen bekliyoruz forum bu haliylen cok güzel olmuş valla çıkmak gelmiyor içimden :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Mobilde kanser eden her sayfada açılan reklam yok güzel. Reklamlar sadece aha burda reklam olur yahu diyebileceğim yerlerde var. Otomatik oynayıp kota katleden videolar yok.
Yeni tasarım güzel eskisi fazla sarıydı.
Ben hala GIF ve fotoğraf boyutu meselesindeyim. Fotoğrafı Flicker ve hızlı resim ile hallettik diyelim 500-1000 KB'lık GIF kimseye bir zarar vermez bence hali hazırda fotoğraf sınırı zaten 500 KB değil miydi?

Ekli dosyalar

• 1515792151885.png
    1515792151885.png
    51.1 KB · Görüntüleme: 458
Son düzenleyen moderatör:

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,365
Birde Eskisi gibi Profile tıklayınca Profil fotoğrafı biraz daha büyük görünse ve daha önceki gibi Profil bilgileri Konularda gezerken Profil fotoğrafının altına yerleşse

Abdullah4372

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ben gönderimi düzeltme seçeneği göremedim. Var da ben mi görmüyorum acaba? Ayruca profilimde açtığım başlıkları da liste halinde görmüyorum. Belki de bilmiyorum. Çok fazla takılmadım buralarda....

Frosa

Profesör
Reaksiyon puanı
1,414
Ben gönderimi düzeltme seçeneği göremedim. Var da ben mi görmüyorum acaba? Ayruca profilimde açtığım başlıkları da liste halinde görmüyorum. Belki de bilmiyorum. Çok fazla takılmadım buralarda....
Gönderinizi maksimum 15 dakikaya kadar düzenleyebilirsiniz. Daha sonrasında düzenleme yetkiniz yok...

Reaksiyon puanı
16,118
bu çok yanlış 15 dakika sınırı gereksiz her zaman mesajını düzenlemek gerek.

Frosa

Profesör
Reaksiyon puanı
1,414
bu çok yanlış 15 dakika sınırı gereksiz her zaman mesajını düzenlemek gerek.
İlerleyen zamanlarda, kişinin sözünün arkasında durması için, karşıdaki insanı yazdığı birşeyi yazmadım dememesi için bu önlemi alıyoruz. Çok önemli birşey ise zaten rapor ederek bize bildirebilir ve gereken işlem yapılır...

Reaksiyon puanı
16,118
İlerleyen zamanlarda, kişinin sözünün arkasında durması için, karşıdaki insanı yazdığı birşeyi yazmadım dememesi için bu önlemi alıyoruz. Çok önemli birşey ise zaten rapor ederek bize bildirebilir ve gereken işlem yapılır...
çok zahmetli oluyor öyle...

Sayın Berk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
güncellik iyidir.

---- Mesajlar birleştirildi ----

eski arayüzü bilmiyorum. yeni girmeye başladım foruma. pek de sevmedim zaten çünkü çok insan yok.

aslında bu site çok eskilerden beri var yani ben 2006-2007 yıllarından falan hatırlıyorum zaten akılda kalıcı da bir ismi var shift+delete diye... fakat o yıllardan bugünlere bir arpa boyu yol kat edememiş gibi duruyor bilemedim...

Son düzenleme: