Güncel VE Popüler Marka Öneriler

Bu konuyu okuyanlar

Enes Er

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar max 1000tlye kadar Asus-Samsung-LG (en son tercih LG) markaları arasından telefon önerilerinizi bekliyorum. Fazla oyun oynamam sosyal medyayı kullanırım ama aşırı değil kamera aşırı önemli değil ama berbatta olmasın ön kameraya biraz daha önem gösteririm. Ayrıca Teknosa Ve Vatan Gibi mağazalardan alabileceğim fiyatlarda olursa iyi olur çünkü öyle yapmayı planlıyorum

Son düzenleme:

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Valla dostum illa bu marka tercih ediceksen bir tık yukarı çıkıp Hbden Samsung C5 pro almalısın.
Vatan teknosa gibi yerlerden telefon alma taraftarı değilim. Samsung zaten mübarek kıçı boklu orta segmentine 1500 civarı fiyat çıkartıyor gerçi olay vergilerde neyse.
C5 proda 64 gb hafıza
4gb ram
16 arka 16 ön kamera mevcut al gitsin

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Biraz daha çıkıp yeni gelecek olan LG Q6'ya da bakabilirsiniz bence

Enes Er

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Valla dostum illa bu marka tercih ediceksen bir tık yukarı çıkıp Hbden Samsung C5 pro almalısın.
Vatan teknosa gibi yerlerden telefon alma taraftarı değilim. Samsung zaten mübarek kıçı boklu orta segmentine 1500 civarı fiyat çıkartıyor gerçi olay vergilerde neyse.
C5 proda 64 gb hafıza
4gb ram
16 arka 16 ön kamera mevcut al gitsin
Dediğin mantıklı fakat ithalatçı garantiye pek güvenemiyorum bende şans yoktur şansıma nadir bi hata çıkar uğraş dur paramada yazı olur
--- Gönderi Güncellendi ---
Asus ZenFone 2 (32 GB) - Asus ZenFone Max - Asus ZenFone 2 Laser (1.2 GHz / 5.5" / 2 GB) - Samsung Galaxy On7 (Tek Hat) - Asus ZenFone 3 Max - Samsung Galaxy On5 (2016) - Samsung Galaxy J7 Core (Tek Hat) Karşılaştırması - Epey ayrıca şunları buldum sizce bunların arasından hangisi alınabilir

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Valla dostum ben babama aldım geçen gün c5pro. Yanı şu saydığın telefonşarın hiç biri yanından geçemez. Bunlardan birini alıp kanser olacağına git al c5proyu bişey olursa thh ya başvurursun alırsın parasını. Ama bu telefonlar seni cidden sinirden kanser eder

Enes Er

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Valla dostum ben babama aldım geçen gün c5pro. Yanı şu saydığın telefonşarın hiç biri yanından geçemez. Bunlardan birini alıp kanser olacağına git al c5proyu bişey olursa thh ya başvurursun alırsın parasını. Ama bu telefonlar seni cidden sinirden kanser eder
Gerçekten haklı olduğunu düşünüyorum dostum ama gerçekten zor topladım bu parayı kıyamıyorum yani ailemin durumu biraz sıkıntılı maddi yönden bu yüzden cesaret edemiyorum

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Asus Zenfone ideal bence. Kullanan arkadaşlarım var memnunlar. Bir araştırın bence.