Güç Sizinle Olsun

Bu konuyu okuyanlar

Berkin Bozdoğan

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Akortek'in ülkemize getirdiği güç kaynağı markası High Power, patentli özellikleriyle hem güçlü seçenekler sunuyor hem de bilgisayarınızı koruyor.

Bilgisayarlarımız herhangi bir güç kaynağına emanet edilmeyecek kadar önemli olmasına rağmen, herhalde pek ortalarda gözükmüyor diye kendilerini fazla dikkate almayan bir kullanıcı kitlesi var. Halbuki bilgisayarların bileşen ömürlerinin uzun olması ve bilgisayarın sağlıklı ve kararlı çalışabilmesi için düzgün şekilde beslenmesi gerekiyor. Gerilimdeki dalgalanmalar hiç beklemediğiniz anlarda mavi ekranlara sebep olabilir ve daha da kötüsü bileşenlerin arızalanmasına sebep olabilir.

high_power_01.jpg

Nasıl Bir Ürün Bakmıştınız?

High Power ürünleri de aslında diğer ünlü güç kaynağı üreticilerinin ürünleri gibi birçok çeşitle (çift fanlılar, 12 cm fanlılar, isteğe göre kullanılan kablolara sahip modeller) ve güç sağlama yeteneğiyle (1 KW seviyesine kadar gidebiliyor; evet bilgisayarda fırın işletenler için) geliyor. Diğer taraftan bizce High Power'ı önemli yapan bir özellik var ki, burada bahsetmeden geçmek istemiyoruz.

high_power_02.jpg

Özellikle bizler gibi gerektiğinde sistemleri uzay montaj çalıştıran kullanıcılar için çok başarılı bulduğumuz bir özellik olarak, güç kaynağının sürekli şekilde o anda sistem tarafından çekilen güç miktarını göstermesi hoşumuza giden ve bilgilendirici bir özellik. Bu şekilde, sistemdeki işlemci ve grafik kartı yüklerinin miktarının harcanan enerjiye ne kadar etki ettiğini anlayabiliyorsunuz.

Bilgi İçin: Akortek / High Power Listesi
SDN - http://shiftdelete.net

gokhans19

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Başlığı görünce aklıma voltran geldi.Güç bende artık :D
Yok ya bende 400lük var yetiyoda artıyo bile :p

Ferman31

Asistan
Reaksiyon puanı
2
AMDathlonx2 3800
1gb kingston 667
asus m2n-mx
msi mvidia 8600gts hd oc
bunlarla bi oyunu full detay oynasam bana 500W yeter mi ya çok akfam karıştı benim

Ferman31

Asistan
Reaksiyon puanı
2
ben fsp bluestorm2 500W düşündüm nasıl bu?
sesi önemli değil öneri yapabilir misiniz?

MakeMeBad

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bende dahil sanırım bir çok kullanıcı(sizinde bahsettiğiniz gibi) güç kaynaklarından anlamıyor
acaba diyorum yol gösterici olması açısından,şu sistem için şu dogru olabilir diyerekten bir klavuz haber yapsanız nasıl olur ?