GTA V İlk Oyun İçi Videosu !!! (Gameplay)

Bu konuyu okuyanlar

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Beyler Facebook'da duvarıma göz gezdiriyordum.Birde ne göreyim GTA sayfası "Grand Theft Auto 5 First Gameplay" adında bir video paylaşmış.Gerçekmi değil mi karar veremedim ancak eğerki bu video gerçekse BİZİ ÇOK BÜYÜK BİR EĞLENCE BEKLİYOR DEMEKTİR :thumbup: Acayip heyecanlandım videoyu görünce.Hemen sizlerle paylaşmak istedim.Sizin görüşlerinizide alayım hemen ... !!!

Not: Konuda bahsi geçen video orjinal oyuna ait değildir.
[video=youtube;pKgDjUG8vs8]http://www.youtube.com/watch?v=pKgDjUG8vs8&feature=player_embedded[/video]

Webkurum

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Çok güzel bence gerçektir. Test oynayışları olabilir. MP gibi geldi bana.

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Valla yeni gördüm dostum.Ne zaman paylaşıldı ki?

GTA 5'e dair resmi olarak yayınlanan ve bilinen bir tek video var o da bu !

[video=youtube;QkkoHAzjnUs]http://www.youtube.com/watch?v=QkkoHAzjnUs[/video]

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
bu video önceki sene paylaşıldı yenimi gördün :D

OHA ! Heyecandan ne yapcağımı şaşırdım valla :D Şimdi videonun eklenme tarihine baktım harbiden 11 Aralık 2011'de eklenmiş :S

Peki o zaman bu video neyin videosu !

Dangerr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
pardon ama azıcık anlamadınız galiba. Bu oyun daha yapılmadı ve her gun gittkce tamamlanıyor. Su an test ediliyor ve hata sonucu olan herhangi bir seyde onu duzeltiyorlar cunku cok buyuk bir oyun olcak. Ve bu oyun max payne 3

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Video sahte zaten o bariz belli de ben şeyi anlamadım büyük bir eğlence bekliyor filan demişsin :D Ben bu oyunu bilgisayarıma yüklemem şu hali ile. Animasyonlar grafikler vasat :)

serkay1578

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Bu video iptal edilen Eight Days in videosu gerçek değil

E32KERNEL

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Üstteki videoda çok fazla saçmalık var.Sanmam kı GTA V 'in videosu olsun.

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Bu videodaki oyun GTA 5 olmasa bile oynanış tarzı, atmosferi ve animasyonlar çok hoşuma gitti benim.Ben bu videoyu izlerken GTA olarak izledim ve henüz geliştirme aşamasında olduğu için grafikler ve animasyonların dahada gelişeceğini varsayarak büyük bir eğlence bekliyor dedim.Ne olursa olsun videodaki oyun gayet güzel bence.

dadaist

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
resmi youtube sayfası değil zaten. büyük ihtimalle fanlar için özel yapılmış kısa bir video olabilir. assasins creed yapımcıları da benzer çalışmalar yapmıştı.

ewrecca

Doçent
Reaksiyon puanı
0
2 yıldır bilgisayar kullanmıyorum ipad e geçmiştim gayet de yeterliydi fakat gta diyorlar hemde 5 diyorlar insanın içi gıcıklanıyor :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Harita Zaten San Andreas'ın Oyun 5ten Daha Çok Gta San Andreas 2 Olarak anılıyor ayrıca bu gameplay deil ufak bir tanıtım diyelim hatırlıyorsam temmuz 24 te rock star games gta 5 gameplay ını canlı olarak hangouts üzerinden yayınlayacak

S

SDN Okuru

SDN Okuru
buna inandıysanız yuuuuuuuh!!! bu eight day gameplay gta 5 diye keklemiş sizi :D

Kelleci1111

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yeni update Arena War için tanıtıcı vide hazırladım beğenmenizi umarım.

Son mesajlar