GTA V : Bu Sistem Oyunu Kaldırır mı ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

İşletim Sistemi: Windows 8.1 - 64Bit
İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5-4210M CPU @ 2.60GHz (4 CPUs), ~2.6GHz
Bellek: 4GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 840M 2GB

Bu özellikler ile oyunu düşük veya orta ayarlarda kaç FPS ile oynayabilirim ?
İnternetteki "Benchmark" testlerine baktım ama fazla bilgi vermiyor çoğu.

Denedim başta güzel gidiyordu gayet iyi 30-40 FPS oynuyordum fakat oyun ilerledikçe kasmaya başladı ve en sonunda oynanmaz hale geldi. Oyunu her açışımda bu olay oluyor. Bir çözüm yok mu ???

xPhoenix06

Profesör
Yasaklı
ekran kartını güncelle. korsan indirdiysen virüs olabilir bi tam tarama yap bilgisayarını

Düşük ayarlarda kaldırır . Bilgisayarında virüs veya fazladan artık dosya olabilir . 360 Security ile tarama yapmanı öneririm .

Tarama yaptım virüs çıkmadı NVIDIA Driver'larım güncel acaba oyunun son sürümünün (1.43) "crack" olarak bulunduğu güvenilir bir site bilen var mı ? Varsa oradan indireyim...

Yok mu bir çözüm?? Oyunu oynadıkça kasma artıyor RAM'mı düşük yoksa HDD yüzünden mi anlamadım...

Tamam çözümü buldum:
1. Bu sitedeki dosyayı indirin: FPS Boost Settings for Low/Medium PCs
2. Dosyayı NotePad ile açıp en alttaki "Intel(R) HD Graphics Family(PHDGD Skylake)" yazısını silin ve Belgelerinizdeki "Rockstar Games > GTA V" klasörüne gidip ordaki settings.xml dosyasının en altında yazan GPU modeilini kopyalayın ve diğer dosyanın en altındaki sildiğiniz yere yapıştırın.
3. İndirdiğiniz settings.xml dosyasını "Belgeler > Rockstar Games > GTA V" klasöründeki settings.xml ile değiştirin.
4. Son olarak Bilgisayarım > Özellikler kısmına girin ve Gelişmiş sistem ayarlarına girin.
5. Performans kısmındaki ayarlar menüsüne girin ve en iyi performans seçeneğini seçip uygula deyip çıkın.