GTA SAN ANDREAS ARABAY ekleme

Bu konuyu okuyanlar

Elvin Novruzov

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
merhaba arkadaslar ben gta sa ya nasil 1 den fazla arabayi guvenilir bir sekilde ekliye bilirim?

guvenli dediyim oyundan atma ve.b hatalar almadan temiz kurulum

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Cars for GTA San Andreas with automatic installation
Bu siteye bakın. Siteden istediğiniz araba modunu seçin. İndirin. Sıkıştırılmış dosyadan yani rar veya zip'ten çıkartın daha sonra sıkıştırılmış dosyadan çıkan dosyaya çift tıklayın ve kurun. Kurulumu gayet basit. Zaten oyunun kurulu olduğu yeri seçiyorsun daha sonra kuruyorsun.
--- Gönderi Güncellendi ---
Ama dikkat et fazla mod yükleme. Daha doğrusu mod yüklemeden oyunu yedekle yani oyunun kopyasını da oluştur ne olur ne olmaz. :)

Elvin Novruzov

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
simdi abi bende hazir .DFF .TXD fayillari var GTAall.com — GTA mods with installer sitesinden indirmisim her bolumden indirmisim yasil yapa bilirim ?
--- Gönderi Güncellendi ---
gta daki her bir arabaysi yenilemek isdiyorum her bir arabani indirmisim simdi indirdiklerimi guvenli bir sekilde kurmak istiyorum nesil yapa bilirim?

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
O site yerine şu siteden istediğinz modu indirin. Site : Cars for GTA San Andreas with automatic installation
Sıkıştırılmış dosyadan yani rar veya zip'ten çıkartın daha sonra sıkıştırılmış dosyadan çıkan dosyaya çift tıklayın ve kurun. Kurulumu gayet basit. Zaten oyunun kurulu olduğu yeri seçiyorsun daha sonra kuruyorsun.

Elvin Novruzov

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3