Gta 5 te görevlerden para gelmiyor

Bu konuyu okuyanlar

Kadir09

Asistan
Reaksiyon puanı
10
arkadaşlardan gta 5 i alalı 2 gün oldu ve az çok bi 7-8 görev yapmışımdır ve hiçbirşekilde para gelmiyor ben ilkten hani ilk görevler diye gelmıyor dıyorudum ama en az 7-8 tane gorev yaptım ornegın son gorevım şey di hani michael evde tv ızlıyor sonra telefondan bırsıını arayıp tv deki adamı olduruyor ya telefon tanıtıyor adamda o boldumde sizlere para geldi mi ? o ve ondan oncekı bolumlerde bana hıc gelmedı ? hile yaptıgım ıcın olabılır ama gorevın ıcınde yapsam tamam da ben gorev dışı olumsuzluk aaraba hılesı fln onlarla alakası var mıdır ? ne yapmalıyım yani hani gorev bitirdimm i siyah turuncu gorev tamamlandı gorevın surersı fln yazıyorya benım bıldıgım orda kazanılan para yazar ama bende yazmıyor sure fln yazıyo para yazmıyo ne yapmalyıım ?

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Evet, bence ondan kaynaklı.

Kadir09

Asistan
Reaksiyon puanı
10
ama görevdeyken yapmıyorum ki hile hem bundan kaynaklı ise ne yapmam lazım ?

Kadir09

Asistan
Reaksiyon puanı
10
bakın görev bittiğinde böyle yazıyor kazandığım para yazmıyor ne yapmalyıım ?

Ekli dosyalar

• IMG_20180703_033409.jpg
    IMG_20180703_033409.jpg
    56.4 KB · Görüntüleme: 1,105

Mustafa AKYÜZ

Asistan
Reaksiyon puanı
56
Bazı Görevler Parasızdır para sonradan bankaya yatıyor bilgin olsun esc basarak paranı görebilrisin.

Kadir09

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Birşey daha soracağım bu daha önemlisi ben dün akşam keşke yapmasaydım ki single player de cheat engine ile pfara hilesi yaptım 3.mılyon dolarım fln var ve ben onlıne gırmek ıstıyorum onlınede hıle yapmayacagım ama suan ki para ile girersem ban yermiyim ne yapmam laızım veya online de başka bir oyun oynuyomuşum gib iparalarım arabalrım alakasız mı oluyor ne yapmalıyım bu en onemlısı benım ıcın ha bide para sadece mıchaelde var lütfen bu çok önemli ?

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Birşey daha soracağım bu daha önemlisi ben dün akşam keşke yapmasaydım ki single player de cheat engine ile pfara hilesi yaptım 3.mılyon dolarım fln var ve ben onlıne gırmek ıstıyorum onlınede hıle yapmayacagım ama suan ki para ile girersem ban yermiyim ne yapmam laızım veya online de başka bir oyun oynuyomuşum gib iparalarım arabalrım alakasız mı oluyor ne yapmalıyım bu en onemlısı benım ıcın ha bide para sadece mıchaelde var lütfen bu çok önemli ?
Ban yemezsin bence. Online tamamen farklı bir hesap gibi düşün.

Kadir09

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Ya kesin bi bilgi lazim daha yeni aldim ilk defa oynutorum arkadaslarimla girecsğim banlanirsam cok kotu olur veya soyle yapayim mi smboyle olur mu ben bu savemi sileyim yeni hesap acayım sonra onlineye goreyim ama gorevler gidecek ne yapmaliyim lutfen soyleyin ?