Gta 5 te Araba Kaydetme

Bu konuyu okuyanlar

Kadir09

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Armadaşlar gta 5 te araba kaydetme nasıl oluyor hatta direk araba olayını ben sorim siz direk anlatın mesela oyunda araba nasıl nereden aliyoruz aldiysak yanimiza nasil getircez garaja nasil goturcez sonra mesela arabayı aldık okey kullandık sonra araba patladı ee ne oldu o arabaya tamamen işi bitti mi yoksa garaja tekrar geliyomu arab ne oluyor ha bidr mesela arabamiza modifiye yaptik kanat taktik mesela kaydettik onu başka bir zaman garajdan fln oyunu kapayip actiktan sonra araba modifiyelimi kalcak ve son mesela yun ortasında arabayı biraktim ve oyunu kapadım o arabaya ne olcak ama garajımda kayitli o araba lutfen cevaplayın benim icin cok onemli tesekkurler simdiden

oguzcenk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
arabayı telefondan alıyorsun, pahalı arabalar legendary motosports sayfasında orta ucuz arabalar ise southern san andreas superautos dan alınıyor, arabayı almak için önce bir garjın olmalı çünkü arabayı alacağın zaman hangi garajına gelmesini istediğini seçmen gerekiyor araba o garajına kayıt oluyor. araban patladığında mors mutual den yaptırıyorsun telefonda rehberden araman gerekiyor o dediğim yeri. haritada bir bölge var patlayan aracın oraya geliyor veya garajına gidiyor yaptırdıktan sonra, yanına çağırmak için m harfine bas sol üst de bir şey çıkıyor oradan vecihleyi seç en alttan 3. sıradakine bas araban yanına geliyor. arabanı modifiye ettiğin an da kaydoluyor sen değiştirmedikçe silinmez

Kadir09

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Peki mesela ben garaja bir araba kaydettim ve arabamı yolun ortasında biraktim oyuna girdim kapadım vs vs o araba nerede oluyor ? Birde bunu cevaplamissin ama tam anlamadım benim arabam patladı okey onu garaja goturmem icin ne yapmam gerekiyordu tam anlamadımda çok teşekkür ederim yinede cevapların için