GTA 5 Megalodon Shark Cash Card Kullanımı

Bu konuyu okuyanlar

Fahox

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Merhaba arkadaşlar. GTA 5'in bu paketini aldım. Fakat parayı nasıl aktaracağımı bulamadım. Nasıl aktarabilirim?

MuhammedSC

Profesör
Reaksiyon puanı
484
PC'de ise online'da karakterini oluşturduğun zaman geliyor. Oyuna ek olarak aldıysan bilgim yok. Ama keşke almasaydın :( hileyle hallederdik.

Aedon

Profesör
Reaksiyon puanı
330
PC'de ise online'da karakterini oluşturduğun zaman geliyor. Oyuna ek olarak aldıysan bilgim yok. Ama keşke almasaydın :( hileyle hallederdik.
Hileyle nasıl yapıyoruz acaba bende öğrenebilirmiyim PM den yada sorun yoksa burdan yazabilirmisin

MuhammedSC

Profesör
Reaksiyon puanı
484
Videoda arkadaşın dediklerini yapın. Benim gibi gece PC'yi açık bırakma aksiyonuna girmeyin ama :) Alert veriyor boşuna pc açık kalmış oluyor. AFK kalmış sayılmıyorsunuz story'ye atmıyor yani. Salonda oturun 10-15 dakikada bir kontrol edin. Dakikada aşağı yukarı 60-70k kasıyor.

Aedon

Profesör
Reaksiyon puanı
330
Videoda arkadaşın dediklerini yapın. Benim gibi gece PC'yi açık bırakma aksiyonuna girmeyin ama :) Alert veriyor boşuna pc açık kalmış oluyor. AFK kalmış sayılmıyorsunuz story'ye atmıyor yani. Salonda oturun 10-15 dakikada bir kontrol edin. Dakikada aşağı yukarı 60-70k kasıyor.
Teşekkürler :)