Gta 5 cok geç açılıyor

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

scorpion

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ
Yasaklı
Kimse böyle bir konuya girip yardim etmek istemez acikcasi. Ne sistem özelliklerini belirtmissin ne de sistem ile alakali herhangi bir bilgi vermissin.

Oyunu korsan indirdiysen muhtemelen sorun ondan kaynaklaniyordur.

Evet oyunum korsan ama bundan 6 gun once indirdigimde oyunu gayet hızlı açılıyordu acaba gorevlerde ilerledim diyemi olabilir ?

Kullandığın trainera kadar farkediyor kardeşim emin olabilirsin. Mod, araba, silah, kostüm veya korsan dlc eklediysen oyuna onunlada alakalı olabilir. Görevlerde ilerleme ile alakalı olacağını sanmıyorum ama donanımdan bağımsız yavaşlama oluşabiliyor. Orjinal alarak güncellemelerle iyileştirmeleri kullanabilirsin

Konuyu hortlatmış olacam ama benim oyunum orjinal olduğu halde geç açılıyor 8gb ram 2 gb nvidia gtx630m ekran kartı i5 intel işlemci 1 tb de harddiskim var, görevlere girerken veya görevden çıkarken donup kalıyor
1481283979018-1973998839.jpg

scorpion

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ
Yasaklı
Oyunun gec acilmasi genelde sunucular ile alakali oluyor. Baglanip lobidekilerle senkronize edene kadar biraz zaman alabiliyor. Bende SSD var, yükleme süreleri normal HDD'ye nazaran daha iyi.

Lazzz

Rektör
Konuyu hortlatmış olacam ama benim oyunum orjinal olduğu halde geç açılıyor 8gb ram 2 gb nvidia gtx630m ekran kartı i5 intel işlemci 1 tb de harddiskim var, görevlere girerken veya görevden çıkarken donup kalıyor
Ekli dosyayı görüntüle 14454
Gta Online'ye girişte internet hızınız da oyuna giriş hızınızı etkiliyor. Çünkü online'de sizi server bilgilerini indirip sizi servere entegre yapıyor, bolayısıyla Gta Online'ye girişte donanım hızı kadar internet hızı ve gecikme süresi de çok önemli.

Konsolda oynuyorum internet hızının farkını gerçekten yaşıyorum. Ben serverlere 1 dk dan kısa sürede girerken TT kullanan diğer arkadaşlarım (adsl kullanıyorlar) serverler girmeleri 2 dk yı buluyor.

utkuversus

The Power Of Dreams
Yönetici
Moderatör
Gta Online'ye girişte internet hızınız da oyuna giriş hızınızı etkiliyor. Çünkü online'de sizi server bilgilerini indirip sizi servere entegre yapıyor, bolayısıyla Gta Online'ye girişte donanım hızı kadar internet hızı ve gecikme süresi de çok önemli.

Konsolda oynuyorum internet hızının farkını gerçekten yaşıyorum. Ben serverlere 1 dk dan kısa sürede girerken TT kullanan diğer arkadaşlarım (adsl kullanıyorlar) serverler girmeleri 2 dk yı buluyor.
Lazz o_O sen döndünmü? İşte bu :D

stat counter