GTA 5 alınır mı

Bu konuyu okuyanlar

YAGM17

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Hala gta 5 alınır mı birde indirimlerde en fazla ne kadarda düşer başka oyunlarda önerebilirsiniz

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Oyun piyasadan kalkana kadar satışlara devam eder, eğer sabırlıysan Steam yaz indirimlerini beklemeni öneririm bildiğim kadarıyla tüm oyunlarda büyük oranda indirimler yapılıyor. GTA 5'in yaz indirimlerinde kaç paraya düşeceği konusunda pek fikrim yok ama 2016'nın Ekim ayında 106 TL'ye düşmüştü bu civarlarda fiyat bekliyorum.

Flardryn

Asistan
Reaksiyon puanı
144
30-40 lira olsa alınır bence de 84 liranın altına düşmüyor steamde. Verilmez o para. yüzde 75 indirime girmesi lazım en az. Witcher 3 ve dying lightta güzel indirimler oluyo ki gta kadar pahalı değil zaten normal halleri, indirimde onlara bakılabilir oynamadıysan. Hotline miami çok sevdiğim bir oyun, müzikleri ve havasıyla ama grafik olarak ateri oyunu gibi ve yukardan gösterimli (onun ismi ne oluyordu bilmiyorum) ama tavsiye ederim indirimde 3-5 liraya alınabilir. Middle Earth Shadow of Mordor var orta dünyayı seviyorsan. Ne tarz bir oyun istediğini bilmiyorum açık dünya falan mı kast ettin ama kütüphanemden bakıp gözüme çarpanları söyledim.

Evil7

Asistan
Reaksiyon puanı
85
Online oynamak için kesinlikle alınır ben 180TL ye almıştım fakat oyun bende hata verdiği için doğru dürüst bir oyun deneyimi yaşamadığım doğrudur. Rockstar Games i kınıyorum bu konuda :( indirime girince 80 veya yanılmıyorsam 90 arası birşey oluyordu. Steam üzerinden indirimlerde ara sıra oluyor tabi sabırlı olmak gerek.

Toretto55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
GTA-V havada kapılır indirimlerde vs. kaçırmamalısın Online olsun ya da solo farketmez oynattırır kendisi :) tabiki bilgisayarına güveniyorsan kaldırması konusunda. %40-30 civarlarında indirim oluyor en son bir kaç hafta önce yüzde 50 olmuştu. Birazda şans lazım o indirimi yakalamak için.

erngame

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Bana göre alınmaz sebebi ise oyunun eskimesidir. Multiplayer olarak oynayacaksanız arkadaş şart tabii ki kişiliğinize bağlı. Her yıl önemli bayramlarda
Yılbaşı, Cadılar Bayramı vb. Batı ülkelerinin bu tip bayramlarında indirim mevcut. Fakat önermiyorum eğer kaliteli bir sisteminiz mevcutsa PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS alabilirsiniz.

İyi Forumlar

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Alınmaz online için alınır amada gereksiz bi oyun.

yavuzcihanozyurt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Bildiğim kadarı ile sürekli güncelleştirmeler geliyor oyuna. Güncelliğini koruduğu sürece alınabilir. Bu biraz kişisel tercih alıp almama konusu.