GTA 4 Kasma Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

dragonus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar ,

Gta 4 Yükledim Geçenlerde Ama Arada Bi Kasmalar Oluyor Bu da Çook Rahatsız Edici Oyunu Full Çözürnülükte Oynuyorum Aynı Kasma En Düşükte Oynuyorum Ayarları Az Altıp Aynı Kasma Var Neden Acaba ? Windows Olay Günlüğünü Kapattım Ondandır Demeyin :)

Sistem ;

1 Gb Nvıdıa GeForce 525m Ekran Kartı (Güncel)
6 Gb 1333Mhz Ram
İ5 2.50 GHZ İşlemci
windows 7 home premium (orjinal) 64 bit

S

SDN Okuru

SDN Okuru
dostum senin pc'de sorun yok sorun oyunla alakalı şimdiye kadar hangi pcde denediysem hep aynı en dandikden en yeni pcye kadar kasma var kimisinde çok kimisinde arada sırada umarım gta 5 böyle olmaz :)

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Ekran kartın sorun yaratıyor olabilir , sanırım grafik ayarları bölümünde range falan var onları kısman sadece yakını randerlamasını sağlar bu da performansını arttırır. Ayrıca 1.0.4 ve üstü özellikle 1.0.7 updateini yapmanı tavsiye ederim

brainiac

Doçent
Reaksiyon puanı
2
gta4 u kaldr eflc kur gta4 de optımızasyon sorunu var

dragonus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Normal İle Eflc Farkı Ney ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

@qwerty67
Normal İle Eflc Farkı Ney ?

qwerty67

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Oyuna girdiğinizde 2 farklı senaryo çıkar; The Lost and Damned ve The Ballad of Gay Tony.

The Lost and Damned; GTA ya yakışan bir senaryodur. Motosikletli üyelerle dolu çete oyunudur. Oyun içerisinde yeni motosikletler yer alır. Her görevinde kan gövdeyi götürür :D

The Ballad of Gay Tony; Çete savaşlarından uzak, eğlence amaçlı bir seneryodur. Bir bodyguard ın işi bıraktıktan sonraki yaşamını anlatır. Oyun içerisinde yeni motosikletler, arabalar ve polis arabaları, helikopterler, tekneler, zırhlı araçlar, silahlar bulunur. Bu zamana kadar GTA oynayan kişi bu senaryodan zevk almayabilir.

dragonus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sorun Çözülmezse Onu İndiririm :) Patch 1.0.7.0 İndirdim TitleUpdate'ye Kur Diyorum Hata Veriyor
Hata ; Installation failed . Run Setup to İnstall Update

dragonus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
-Olmazsa http://www.softpedia.com/dyn-postdownload.php?p=18442&t=4&i=1 indir
-Başlat > Tüm Programlardan Windows Install CleanUp bul ve aç
-Grand Theft Auto IV yazan satırlara tıklayıp remove de.

Yukarıda yazdığımı yap ve TitleUpdate tekrar kur

Linkteki Dosya Kurulmuyor Hata Veriyor

p6bv7.bmp

UploadTitleyi Yeniden Kurdum Bu Seferde Serial İstiyor

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
[MENTION=283491]dragonus[/MENTION]

Yanlis anlama sakin :)

Sorunun tam olarak neden kaynaklandigini anlamak icin sordum. Orijinal oyunda bu tarz sorunla karsilasmadigim icin bir sorayim dedim.

Bu arada: Oyun genel olarak cogu bilgisayarda kasiyor, bu yüzden fazla kafana takma derim.

dragonus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sıra Sıra Bütünn Patchleri Kurdum Oyun Kendi Açıldı :) Kasılmaların %70 i Geçti Full Çözürnülükte Oynuyorum Şuan Ama , Çözürnürlük Azalatırım Birde %80 Geçer Diye Umuyor Birde Soğutucu Alıcam Pc'ye Sorun Bayabi Azaları Umarım :) Her Oyun Böyle Zahmetli Oluyor Yav Max Payne 3 İndirdim Geçende Loading Sorunu Oldu Gıcık Oldum Sildim Onuda :))))

dif

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler yeni konu açmayayım boş yere dedim. Bende de kasma sorunu var. 1.6 yüklü şuan. sanırım 1.4 te kasmıyo diye duydum. Patch değişikliği yapsam saveler gider mi?

cagatayz

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Bende orjinal GTA 3 var 2GB GT550M dede arada kasıyor grafikler normalde oynamak zorunda kalıyorum...

İsmail uğur ayaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Önce sistemin
İ5 m500 @ 2.53ghz 2.53ghz
4gb RAM
1.7gb ekran kartı Intel hd graphics
Windows 10 pro orijinal
Sistemin bu ve gta 4 en düşük ayarda bile kasıyor