Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Türkiye’nin önde gelen GSM operatörleri Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü için özel kampanyalar oluşturdu. Operatörler abonelerine ücretsiz internet, konuşma ve SMS paketleri tanımlayacak. İşte 15 Temmuz’da düzenlenecek olan kampanyaların detayları...

resized_4b384-30f587b0resized_794ab06fd1557resized_65719e24fd8c8mansetc28.jpg

GSM operatörleri 15 Temmuz için abonelerine özel hediyeler sunuyor.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü için Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone özel iletişim kampanyaları ile mobilde ve evde ücretsiz internet paketi, ücretsiz Wi-Fi bağlantıları ve benzeri hediyeler sunuyor. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da operatörler yeni kampanyalarını duyurmaya başladı.
Türk Telekom 15 Temmuz kampanyası - Mobil
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü için ilk iletişim kampanyası paketi Türk Telekom'dan geldi. Buna göre Türk Telekom mobilden sabite birçok alanda iletişim desteği verecek. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ne özel hazırlanan kampanya kapsamında Türk Telekom, 15 Temmuz günü boyunca geçerli olmak üzere, tüm mobil abonelere her yöne 1000 dakika, şebeke içi sınırsız konuşma, 1 GB internet ve 5000 SMS tanımladı.
Türk Telekom 15 Temmuz kampanyası - Sabit telefon
Türk Telekom ev ve iş telefonu aboneleri, 15 Temmuz'da gün boyu şehir içi ve şehirler arası Türk Telekom ev ve iş telefonlarını dakika sınırı olmadan ücretsiz arayabilecekler. Tüm vatandaşlar ayrıca 15 Temmuz'da 00:00-23:59 saatleri arasında tüm ankesörlü telefonlardan telefon kartı veya kredi kartı ile yapacakları aramalarda ev ve iş telefonları ile sınırsız konuşma; GSM yönüne yapacakları aramalarda ise görüşmelerin ilk 2 dakikasını ücretsiz gerçekleştirme imkanına sahip olacaklar.
Turkcell 15 Temmuz kampanyası
Geçen yıl tüm gün boyunca Wi-Fi noktalarını ücretsiz hale getiren Turkcell'in bu yıl da benzer bir kampanya yapması bekleniyor. Ancak konuyla ilgili resmi bir açıklama henüz gelmedi. Açıklama geldiğinde haberimizi de güncelleyeceğiz.
Vodafone 15 Temmuz kampanyası
Vodafone ise konuyla ilgili bir açıklama yapmadı. Onlar da bir açıklama yaparsa yine haberimizi güncelleyeceğimizi belirtelim.

Kaynak: Yenişafak

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Türk Telekom Kullanıyorum geldi bana hediyeler.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Diğer önemli günlerde de operatörleri görmek isteriz.

ysnplt

Asistan
Reaksiyon puanı
62
ama türkcell kullanıyorum bana gelmedi

Son mesajlar