Grand Theft Auto Okullu Oluyor

Bu konuyu okuyanlar

Alengirli

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Rockstar'ın Grand Theft Auto serisini okul temasına taşıması gibi görülebilecek olan Bully, PlayStation 2, Xbox 360 ve Wii'den sonra şimdi de PC'ye çıkacak.

İlk olarak PS2 konsoluna çıktığında, bir kampüs içerisindeki açık uçlu görevleri ile büyük yankı uyandıran Bully(Canis Canem Edit), daha sonra Xbox 360 ve Wii için de uyarlanmıştı. "Grand Theft Auto'nun okul içerisinde geçen hali" diye tanımlanabilecek olan ve Canis Canem Edit adıyla da bilinen Bully, şimdi de bilgisayar oyuncularına aynı keyfi yaşatacak. Xbox 360 için çıkan Bully: Scholarship Edition adlı gelişmiş sürümden uyarlanacak olan PC sürümünün ekim ayında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

bully-pc.jpg

Bilgi İçin: Bully
Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net

MoNsTeRaZoR

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Gerçekten harika bir oyun.PS2'de de oynamıştım ilk oyununu.Ama eminim bu sürümü PC üzerinde de daha da çok zevk verecektir.Teşekkürler !!!

KintaRo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
San Andreas serisine 60 Türk arabası ekleyerek bir mod yapmıştım. İsteyen olursa paylaşabilirim :)

serkahn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
valla oyunu oynadım, ama hiç zevkli değil. evimde wii var ancak bu oyunda sanıldığı kadar keyif alınmıyor.

Pyrotoxin

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Xbox 360 da oynamıştım.Grafikleri 360 a yakışmayan bir oyun olsada oynadığım en sağlam oyunlar arasında yer alır.

siberzeka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben oynadim cok basarili bir oyundu eminim buda ole olucaktir rockstar sistemini oturtdu bence ve basarili isler cikartiyorlar