Grand Theft Auto IV'ün önerilen sistem ihtiyaçları açıklandı!

Bu konuyu okuyanlar

Nemesis

Dekan
Reaksiyon puanı
13
grandtheftauto4logo.gif

Rockstar Games tarafından geliştirilen aksiyon oyunu Grand Theft Auto IV'ün PC versiyonu için önerilen sistem ihtiyaçları açıklandı. 18 Kasım 2008 tarihinde piyasaya sürülecek olan oyunun sistem gereksinimleri şöyle:

- Tavsiye edilen sistem ihtiyaçları -

İşletim Sistemi: Windows XP - SP2
İşlemci: Çift çekirdekli herhangi bir işlemci (Intel Pentium D veya daha iyi bir işlemci)
Bellek Miktarı: 2 GB RAM
Ekran Kartı: DirectX 10 veya DirectX 9.0c destekli bir ekran kartı
Ekran Kartı Bellek Miktarı: 512 MB
Boş HDD Alanı: 18 GB

Oyunun minimum sistem gereksinimleri ise halen daha belirsizliğini koruyor.

Kaynak

centigrade

Doçent
Reaksiyon puanı
4
oyun için bilgisayar dizmek artık çok akıllıca değil.zaten bunu hepimiz biliyoruz.bir sonraki jenarasyonda eldeki malzemeyle ancak eski oyunlar oynanır hale geldiği için '' oyun canavarayım hepsini oynamak istiyorum '' diyenler bu işi ps3 veya xbox ile çok daha ucuza maledebilirler.yoksa her sene değeri 400 $ aşan ekran kartları için epey bi bütçe ayırmaları gerekecek.
ekran kartına bu kadar para döküp üstüne oyunların pc versiyonlarını beklemek bence gereksiz...

Stone

Profesör
Reaksiyon puanı
10
hehe :D benim Laptop Kaldırıyo ne güzel :D 4 GB Ram 512 8600MGT :D

enesyildiz

Asistan
Reaksiyon puanı
2
sisitem gereksinimlerine bakarık çok güzel bi oyun olsa bari. crysis bile budkar ağır değildi be.

shiftdelete35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Vallaha Eray Kardeşime İnanıyom Biz Bu Oyunu Ancak İnternette Oynarız.Tabi İnternet pcleride kaldırırsa

balkanxp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sistem gerekesinimlerinin ucu çok açık... oyun piyasaya düşünce akkoyun kara koyun belli olur... p4 2.4 işlemcim , 128mb 6600gt gddr3 ekran kartım 512 de ram im var... aşağı yukarı xbox ın donanımsal gücü civarlarında zaten... eger bu oyun port olursa bu sistem ile sanırım oynanmaz...

brokenxxl

Doçent
Reaksiyon puanı
5
valla laptoplar için biraz zor bi oyun piyasada bu kadar laptop varken millet ne yapacak bilinmez. benim alette 1.9 cift çekirdek 64bit işlemci var 8200m ekran kartı 2gb ram istemediğin kadarda boş alan ama oynayabileceğimi sanmıyorum kaldırmaz çok baktım oyun videolarına o derinliği kaldırması için ekran kartına roket takmak lazım.