Grafikerlik Kursu Arıyorum

Bu konuyu okuyanlar

dadassinan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selam arkadaşlar ben grafikerlik kursu arıyorum internette araştırdım ama aranızda yardımcı olabilecek olan varsa sevinirim en azından tavsiyesi olan anadolu yakası tarafında...

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
676
Tavsiyem o kadar para vereceğine nette eğitim setleri indir , photoshop eğitim seti indir yaz googleye versin sana onlarca set :)

ßjK1903

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben 6 yıldır grafikerim. drjacob'un söylediği gibi netten öğrendim. Corel ve Photoshop işini görecektir. Kursta pek birşey öğrenemezsin. Biraz kendini geliştirdikten sonra bu işin piyasasında ancak pişebilirsin.

deq

Asistan
Reaksiyon puanı
1
programı bilgisayarına kur, kurcalamaya bak, aynı zamanda internetten videoları izle. bu iş eğitime değil önceleri senin el becerine ve zamanla hayal gücüne bakar.

dadassinan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
anladım kursun hiçmi faydası olmaz sonucta fotoshop falan kullandım kurcaladım bir ara ve ben bu mesleğe yönelmek hayatımı bu işten kazanmak istiyorum

jack bauer

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Kursun sana şöyle bir faydası olur yapamadığın bilmediğin bir şey oldu mu direk hocana sorarsın canlı olarak doğrusunu öğrenirsin. Şayet hiç bir programı kullanmayı bilmiyorsan onu da öğrenirsin ama grafikerlik için bir bakış açısı bir anlayış olması lazım bunu sana kurs vermiyor bunu kendin yaratman gerek. Benim tavsiyem program kullanmayı bilmiyorsan git öğren en azından neyin ne işe yaradığını bilirsin ona göre kurcalayıp keşfedersin. Direk kurs bir işe yaramaz demek yanlış olur.