Grafik Seçenekleri Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Suicideisfun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle herkeze merhaba. Benim problemim oynamak istediğim bir oyunu oldukça iyi bir özelliklere sahip olan bir laptop da oynıyamıyor olmam bunun için pek çok yolu denedik ve artık sabrım da kalmadı asağıda paylastıgım fotoraflardaki özellikleri kaydettiremiyorum laptobumun desteklediği confıg ayarlarını orda gorüyorsunuz diğer oyunlarda 3840x2160 ayarlarında 0 kasma oynıyabılıyorum. eski alışkanlıkları bırakamıyor insan pointblank oyununda yaşadığım sorunların fotoraflarıyla birlikte sizinle paylaşacağım bilgisayarımın özellikleri
Dell inspiron 15 7000 serisi
7559 olması gerekiyor yanılmıyorsam :)
cpu i7 Ekran kartı Gtx 960 16 Gb ram 500 gb sdd kartı bulunmakta ayrıca dokunmatik ekran ve 4k

Bana yardımcı olabilcek arkadaşlar whatsappdan ulaşabilirsiniz yurt dışında yaşıyorum numara değişik gelebilir
0031636167225
1.jpg
2.jpg

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Merhabalar;

Sorununuzu net anlayamadım.FPS değerlerinin düşüklüğünden mi yakınıyorsunuz yoksa oyunun grafik özelliklerini istediğiniz ayarlara getiremiyor musunuz?

Suicideisfun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sorun cözunurluk bir turlu olmuyor yazılar gordugunuz gıbı bırbırıne gırmıs durumdan oyun ıcı grafık ayarlarından 1600 dan sonrası yok zaten oyunun dosya ıcınden confıg ayarlarında var fakat bı turlu kayıt olmuyor oyuna gırıyorum 1024x de stabil

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Bu tarz sorunlarla daha önce çok karşılaştım.Shadow of Mordor ve Prototype oyununda ilk girdiğim zaman seçenekler kısmında 1920x1080 çözünürlüğü yoktu.Shadow of Mordor için sorunu bu şekilde çözmüştüm.Belki sizde de bu şekilde olabilir.Belgelerimdem oyunun ilgili olduğu klasöre gidin.Mesela Shadow of Mordor için bu dosya WB Games.Buradan içeri girdikten sonra notepad yardımı ile grafik ayarlarına kendim 1920x1080 çözünürlüğünü eklemiştim bu şekilde.

11.jpg

Suicideisfun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu tarz sorunlarla daha önce çok karşılaştım.Shadow of Mordor ve Prototype oyununda ilk girdiğim zaman seçenekler kısmında 1920x1080 çözünürlüğü yoktu.Shadow of Mordor için sorunu bu şekilde çözmüştüm.Belki sizde de bu şekilde olabilir.Belgelerimdem oyunun ilgili olduğu klasöre gidin.Mesela Shadow of Mordor için bu dosya WB Games.Buradan içeri girdikten sonra notepad yardımı ile grafik ayarlarına kendim 1920x1080 çözünürlüğünü eklemiştim bu şekilde.

Ekli dosyayı görüntüle 35771
dediğinizi keşke yardım almadan yapabilsem :)

Son mesajlar